Премиерът Бойко Борисов откри заседанието на Министерски съвет с думите "Да си честитим новия американски президент!".
Доналд Тръмп спечели на изборите за президент на САЩ с 275 електорални гласа при необходими за триумфа 270. Битката между и Хилари Клинтън бе твърде оспорвана до последния момент.
Българските министри днес трябва да разрешат изпращането на военнослужещи за участие в операцията на НАТО в Косово, в състава на батальона за разузнаване и наблюдение, както и да приемат решение за изграждането на обхода на Габрово.
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Гоуст
11:26 09.11.2016
2 VWandMercedes
11:32 09.11.2016
3 Картър
Коментиран от #19
11:45 09.11.2016
4 нашия
11:57 09.11.2016
5 ПАТОКА ДОНАЛД
Коментиран от #6
12:03 09.11.2016
6 Бай хой
До коментар #5 от "ПАТОКА ДОНАЛД":
Къв господ е тая тиква бе. Най долнопробен другар бойко борисов.Коментиран от #8
12:08 09.11.2016
7 Ник
Как може човека с най- много власт в страната да застане на трибуната и да заяви иносказателно, че има нов началник....
Глупав и първичен както винаги
12:18 09.11.2016
8 ПАТОКА ДОНАЛД
До коментар #6 от "Бай хой":
Да де - прав си но нека МУ е честит хамериканския прецедент пък дано да се разбират като с обанана че иначе-лошо за българската ДУМокрация с този кофти матрял в Държавата ....12:20 09.11.2016
9 Гост
12:36 09.11.2016
10 ко се радват
Още един пирон в ковчега на герб!
А нашия се хили 'кат варена Cucurbita !
12:39 09.11.2016
11 onq s konq
Коментиран от #12, #20
12:45 09.11.2016
12 това е
До коментар #11 от "onq s konq":
Лизач!13:08 09.11.2016
13 Картър
13:34 09.11.2016
14 обамакеър
13:48 09.11.2016
15 555
14:20 09.11.2016
16 Архангелов
някой ден няма да е на власт и ще си припомните
14:21 09.11.2016
17 есхач
16:20 09.11.2016
18 Да ама не
17:12 09.11.2016
19 1111
До коментар #3 от "Картър":
Сигурно ще му дава и акъл за строежа на оградата по мексиканската граница ....17:15 09.11.2016
20 на коня под опашката
До коментар #11 от "onq s konq":
Свиркай, сриркай ама вместо коня да не дойдат манафите!18:09 09.11.2016
21 некойси
Да напомня, че си там за да браниш националния интерес, а не да влизаш в схеми с великите, които те къпят с хладка вода.
20:54 09.11.2016