ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Давайте копувайте ме. :) За 2018 ще съм и още по-скъпа мене закони и съдилища не ме ловят на мене Мама и Тате са нат всички.За да може повече магистрали да открие Тате и Мама да може повече проекти да освой и да раздаде на родниниТакаче свиквайте пътищата да стават по-лоши а аз да ставам по-скъпа и някой ден и във населените места ще се намърдам за да може да не липсвам на никой.Че аз съм винетката на народа от по-нишите слоеве аз при Богатите и Управляващите не ходя Полицайте също не ги харесвам(Да сте видели да седя на много Полицейски коли "ко не" )Такаче взимай народе не може да вземаш голяма заплата и да ме вземаш ефтино :) Слава на
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 в плен на мизерията
11:57 20.12.2016
2 Марко Тотев
12:24 20.12.2016
3 гост
12:54 20.12.2016
4 бьлгаран
18:16 20.12.2016
5 Хубавата Винетка
19:04 20.12.2016
6 ДА БЕ ДА
11:07 21.12.2016