Неадекватна американка с руска фамилия стоя гола пред хотел в центъра на София, след като беше изоставена от мистериозен любовник в стаята си.
Лекари, полицаи и служители в американското посолство не успяха да решат проблема на Дениз Киров часове наред в понеделник следобед.
Накрая жената е прибрана от служители в администрацията на Областната управа в София, докато се намесят институциите.
Дениз пристигнала в хотела в петък вечерта. Придружавал я 50-годишен мъж с български имена. Регистрирали се, той платил за 3 нощувки и се настанили в една от стаите.
В понеделник по обед кавалерът напуснал хотела. На тръгване казал на персонала, че в стаята има жена и те да се оправят с нея.
Камериерките почукали на вратата и влезли при Дениз. Тя ги посрещнала агресивно и отказала да си ходи. Не позволила на никого да я пипа.
В стаята царял хаос. По леглото се търкаляли празни бутилки алкохол, както и дрехите ѝ, разказват от персонала пред "24 часа".
В ранния следобед жената сама излязла от хотела, но в странно облекло - блузка, дамска чанта на ръката, а около талията се наметнала само с хавлиена кърпа.
Боса и полугола, застанала пред хотела на оживената ул. "Алабин". От рецепцията все пак ѝ предложили да си събере багажа, но тя се развикала, че не иска дрехите, защото били отровни.
Минувачите се спирали при нея загрижени. Питали я какво ѝ се е случило. Предлагали помощ. Тя бръщолевила нещо на английски и ги отпращала.
След около час престой боса и по хавлия служители от Областната управа я прибрали във фоайето. Входът на администрацията на държавната институция е точно до хотела.
Предложили ѝ помощ. Тогава жената казала, че никъде няма да ходи и ще чака да я приберат от американското посолство. След това започнали обаждания по телефона до различни институции.
От посолството на САЩ отказали да я приберат. Имала психични проблеми. Преди време Дениз стояла около месец на летището в София и пак чакала да я приберат от американското посолство.
След това от областната управа повикали полиция. Униформените пристигнали веднага, но нямали правомощия да я отведат, защото не е извършила престъпление. Проверили документите ѝ и си тръгнали, като сигнализирали на Бърза помощ.
Лекарският екип обаче също ударил на камък. Дениз категорично отказвала да бъде прегледана, крещяла, че искат да я отровят и дори нападнала медицинската сестра с чантата си.
Трагикомедията продължила във фоайето на областната управа, където била подслонена жената. В един момент ѝ се приходило до тоалетната. Милостиви служителки я качили с асансьора нагоре по етажите, за да не удовлетвори естествените си нужди на тротоара пред институцията.
Междувременно от американското посолство обещали да дойдат и да я приберат. Оттогава до късно вечерта Дениз чакаше боса и завита с кърпа в държавната институция.
4 Април, 2017 18:21 10 216 11
Полугола американка вся смут в центъра на София
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 защо?
Стегнете се малко факти.бг !!!
18:30 04.04.2017
2 hmhmhm
19:34 04.04.2017
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 Фико
Коментиран от #8
20:28 04.04.2017
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 Щурец
00:02 05.04.2017
7 Vasik Atanasova
00:30 05.04.2017
8 Vasik Atanasova
До коментар #4 от "Фико":
МНОГО СИ ЗЛЕКАКВО УДОВОЛСТВИЕ МОЖЕШ ДА ИЗПИТАШ С ЛУДА ЖЕНА
ДА ПРАВИШ СЕКС
00:32 05.04.2017
9 Mercedes-Benz
00:36 05.04.2017
10 Обща Култура
07:02 05.04.2017
11 Боци
09:46 05.04.2017