ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Цялата Арман махала/циганската/ е построена незаконно и трябва да се срине до основи.Няма нито една законна къща и вонята и мръсотията,шума от циганските им сватби,кръщенета,пиянства,побоища са невероятни!Съдържанието на варелите се изравя навън и боклуците се разнасят по целия квартал.Полицията постоянно се предупреждават за денонощните музики до дупка,но тя въобще бездейства и се оправдава,че имали разрешение-трябва да се види кой им дава тия разрешения.Похвални са действията на кмета,но това е малко.Трябват по решителни мерки за въвеждане на реда в един от най-хубавите квартали на Пловдив.Това гето няма място в почти центъра на града,защото тенденцията е ,че българите не искат да живеят там и докато съществува,никой няма желание да живее в съседство с него.
Най-сетне да се направи нещо за премахването на тази клоака в центъра на Пловдив,но трябва да се срине цялата махала,а не само 26 къщи.Не трябва да остане даже една тухла от тях,както е било преди двайсет години,когато се е построила първата колиба и от тогава продължава да расте да днешните размери .И всичко това е построено на общинска земя,никой не плаща данъци и такси,крадат вода,ток .!Докога можеше да продължава това!?Администрацията на Пловдив,врече е за по решителни действия!
Години наред управата на Пловдив нехаеше и не взе никакви мерки против незаконното циганско строителство в Арман махала и то на общинска земя,на която цената никак не е ниска.Това безобразие се разшири до днешните размери и проблема,който не беше решен в самото начало,стана голям !Ами тогава и ние българите да си построим по една къщичка,да крадем ток и вода,да не плащаме данъци и живота е компот.На всичко отгори взимат и социални помощи,които не достигат до българите.Радостно е,че се намери кмет,който да направи усилия за решаването на проблема и не се страхува от натрупването на негативи!Браво,господин кмете,имате пълната поддръжка на жителите на квартала и на града!
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 АДОЛФ
21:56 18.04.2018
2 гражданка
13:48 19.04.2018
3 Красимира
13:58 19.04.2018
4 Петко
14:20 19.04.2018
5 Филибе
15:28 19.04.2018