ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Стана така,че май всички актьори са обичани !Н.Узунов е слабоизвестен и е познат най-вече ,на възрастните .Младите,едва ли са чували за него.Бог да го прости !
Много хубави роли и чист Човек . Вечна му памет и съболезнования на семейството. Жалко ,но това единственото сигурно нещо за всички ни. Той поне оставя много след себе си и ще се помни с добро. Поклон !
Айде още един малоумен направо безумен като комунистите, които измислиха това пожелание за починал човек!? Абе Ганьо може ли умряло то тяло да разбере колко е лека или тежка пръстта!?
Тъпи и упорити продължават да не рабират значенията на думите и безотговорно да си служат с тях! Та и тъ рсят всякакви оправдания за невежеството си! Езичество и суеверия в главите ви,за това сте на този хал! Заслужавате си управниците ,защото сте като тях...упорити безбожници!
1944г.когато избиха свещениците и ги заминиха с послушковци! И не се прави на остроумен,попитай хора все още живи какво са пожеловали на починолите преди че рвения преврат.
Стига със тъпите коментари кой бил по голям актьор кой по хубав и кой на колко години е починал за там ред няма отиват си все хора все Българи кои по известни кои по известни в миналото безгрешни няма бог да ги прости!!!
Те преди мен, Хасковлии, пъпчат, помним, Ласкин, кат него рядко се раждат, ВАНКА миличък, остави Алекс сама в деня и нощта, а и Софияда расте без теб, С Пепа се събрахме, и тя на 60 отлита, Дечна им памет, Хасково, Харманли, София градове
Те преди мен, Хасковлии, пъпчат, помним го... Ласкин, кат него рядко се раждат, ВАНКА миличък, остави Алекс сама в деня и нощта, а и Софияда расте без теб, С Пепа се събрахме, и тя на 60 отлитна, Вечна им памет, Хасково, Харманли, София градове
Бог да прости и двамата! Според какво може да съдим кой е добър актьор и кой не? Кой ни дава това право? Въпрос на предпочитание и вкус. За мен единият е актьор от детството ми, помня го с много добри роли. Поклон! С другия израснах, много запомнящи се роли, харизматичен човек! Поклон! Прах при прахта, пепел при пепелта, всичко отминава, само спомените остават...
К'во значи „от главата си”? Животът е да се живее, а не да се живурка. Тези, които не пият ще живеят с орлите, така ли? Яж, пий, носи си новите дрехи... На кой каквото му е драснато.
К'во значи „от главата си”? Животът е да се живее, а не да се живурка. Тези, които не пият ще живеят с орлите, така ли? Яж, пий, носи си новите дрехи... На кой каквото му е драснато.
Те са герои на българското изкуство! А какви бяха Майкал Джексон и Уитни Хюстон...!?......
По- малко, или повече известни, всички се наакваме зад сцената! Зад нея други да оценяват! Поклон!
Циркаджий спрете да плюете, ако нямате работа си намерете уважавайте хората такива каквито са, колко са играли, колко са се смяли не е ваша работа, имайте грам уважение към поколенията... Иначе дядо ще се чуди къде да ви сложи.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 тъжно е
Коментиран от #4, #17, #36, #43
16:01 10.01.2019
2 Bubbles
16:25 10.01.2019
3 кифладжиев
16:26 10.01.2019
4 Алекс
До коментар #1 от "тъжно е":
Ласкин също беше ИСТИНСКИ актьор! Аз лично много го харесвах. Имай малко уважение към паметта му - за мъртвия или добро, или нищо!Коментиран от #38
16:27 10.01.2019
5 коце
Смятам място, за сравнение няма ....
Коментиран от #6
16:33 10.01.2019
6 мдаа
До коментар #5 от "коце":
Много тъпо изказване! Ласкин си отиде от главата си и не е за жаленечовек който сам не искаше да си помогне.Коментиран от #47, #48
16:40 10.01.2019
7 Иван
16:41 10.01.2019
8 Крадец
17:00 10.01.2019
9 Наше момче
Коментиран от #25
17:06 10.01.2019
10 Перчева
17:10 10.01.2019
11 От Русе
17:51 10.01.2019
12 От Русе
17:52 10.01.2019
13 Аз Варна
18:23 10.01.2019
14 Пако
Коментиран от #15
18:29 10.01.2019
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 тото
18:52 10.01.2019
17 Левски
До коментар #1 от "тъжно е":
Аре стига да се правите на безсмъртни и без греховни и стига плюхте по човекът нека тоя който е безгрешен първи да хвърли каймак лека им пръст.19:10 10.01.2019
18 БОГО.
19:29 10.01.2019
19 Колю
19:55 10.01.2019
20 Този коментар е премахнат от модератор.
21 Този коментар е премахнат от модератор.
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 Тодор Димитров
Царство му Небесно!
20:13 10.01.2019
25 безхаберие българско
До коментар #9 от "Наше момче":
Айде още един малоумен направо безумен като комунистите, които измислиха това пожелание за починал човек!? Абе Ганьо може ли умряло то тяло да разбере колко е лека или тежка пръстта!?Коментиран от #26, #27, #28, #31
20:14 10.01.2019
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 Този коментар е премахнат от модератор.
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 Този коментар е премахнат от модератор.
30 Българско безхаберие
До коментар #27 от "То и “ Ганьо е измислен герой":
Традиция в България е да си Богомразец и да не мислш когато пишеш и говориш,упорити безхабернико!Коментиран от #32
20:34 10.01.2019
31 Този коментар е премахнат от модератор.
32 Този коментар е премахнат от модератор.
33 Корки Бучек
20:42 10.01.2019
34 vasik atanasova
като възрастен не съм го гледал
20:46 10.01.2019
35 Тъмнина
До коментар #31 от "Когато се постави":
Тъпи и упорити продължават да не рабират значенията на думите и безотговорно да си служат с тях! Та и тъ рсят всякакви оправдания за невежеството си! Езичество и суеверия в главите ви,за това сте на този хал! Заслужавате си управниците ,защото сте като тях...упорити безбожници!20:49 10.01.2019
36 vasik atanasova
До коментар #1 от "тъжно е":
иван в пъти е по хубав от тозии красив и пич
и стойка
мъж от всякъде
шегаджия и голям Бохем
а и си отиде млад в разцвета на силите си
20:50 10.01.2019
37 В час по история
До коментар #28 от "Коя година са измислили,":
1944г.когато избиха свещениците и ги заминиха с послушковци! И не се прави на остроумен,попитай хора все още живи какво са пожеловали на починолите преди че рвения преврат.Коментиран от #40
20:55 10.01.2019
38 Даааааааааа
До коментар #4 от "Алекс":
Довърши фразата! За мъртвите или добро, или нищо, а само истината!!21:40 10.01.2019
39 DDT
21:42 10.01.2019
40 Защо се хвърля пръст
До коментар #37 от "В час по история":
В гроба? Защо? И какво значи? И с какви думи! Къде мина на политика?21:44 10.01.2019
41 Гост
21:47 10.01.2019
42 Гост
21:49 10.01.2019
43 12345
До коментар #1 от "тъжно е":
Бог да прости и двамата! Според какво може да съдим кой е добър актьор и кой не? Кой ни дава това право? Въпрос на предпочитание и вкус. За мен единият е актьор от детството ми, помня го с много добри роли. Поклон! С другия израснах, много запомнящи се роли, харизматичен човек! Поклон! Прах при прахта, пепел при пепелта, всичко отминава, само спомените остават...21:51 10.01.2019
44 Българин
22:25 10.01.2019
45 К.Б
22:29 10.01.2019
46 К.Б
22:29 10.01.2019
47 Боряна Димитрова
До коментар #6 от "мдаа":
К'во значи „от главата си”? Животът е да се живее, а не да се живурка. Тези, които не пият ще живеят с орлите, така ли? Яж, пий, носи си новите дрехи... На кой каквото му е драснато.22:42 10.01.2019
48 Боряна Димитрова
До коментар #6 от "мдаа":
К'во значи „от главата си”? Животът е да се живее, а не да се живурка. Тези, които не пият ще живеят с орлите, така ли? Яж, пий, носи си новите дрехи... На кой каквото му е драснато.22:43 10.01.2019
49 Този коментар е премахнат от модератор.
50 Този коментар е премахнат от модератор.
51 Лили
По- малко, или повече известни, всички се наакваме зад сцената! Зад нея други да оценяват! Поклон!
01:50 11.01.2019
52 77777
02:51 11.01.2019
53 centurio
20:30 11.01.2019
54 Фют
20:42 11.01.2019