От 10 до 14 часа на 4 май магазините в "Сити център-София" ще останат затворени в знак на протест срещу непосилно високите наеми в мола. Това предупредиха вчера от инициативния комитет на Българската ритейл асоциация.
"Очаква се да стачкуват собствениците на повечето магазини в мола. Причината е, че наемите продължават да са с фиксирана стойност, а отварянето на нови молове в столицата намали още повече посетителите", каза координаторът на протестиращите Рая Попова. Такава стачка в "Сити център-София" организираха и есента на м.г., когато търговците твърдяха, че заради кризата оборотите им са паднали с по 30-40% и наемите стават непосилни.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 MALL
18:39 08.09.2011
2 Попа
18:39 08.09.2011
3 Yoi
18:39 08.09.2011
4 Асен
18:39 08.09.2011
5 Мемет
18:39 08.09.2011
6 ina
18:39 08.09.2011
7 икономист
18:39 08.09.2011
8 StandBy
18:39 08.09.2011
9 VERTU
18:39 08.09.2011
10 Илиянци
18:39 08.09.2011
11 брокер
18:39 08.09.2011
12 търговец
18:39 08.09.2011
13 брокер
18:39 08.09.2011
14 търговец
18:39 08.09.2011
15 ИСТИНАТА
18:39 08.09.2011
16 брокер
18:39 08.09.2011
17 брокер
18:39 08.09.2011
18 niko
18:39 08.09.2011
19 спиро
18:39 08.09.2011