13 Август, 2013 18:17 5 625 0

Какво има на върха на жилищния блок

  • вила-
  • скали-
  • пекин-
  • блок

Отговорът на този въпрос е ... вила от 800 кв.м сред скалите. Оползотворяването на подпокривното пространство е много актуална тема, особено при наличието на съвременните строителни технологии. Това вероятно е искал да покаже и директорът на фирма за традиционна китайска медицина на своите съседи. Той е построил на покрива вила, обградена от скали. Грандоманската постройка е привлякла вниманието на пекинските власти, които искат собственикът да докаже в рамките на 15 дни, че строежът е законен.

Възниква въпросът къде са били досега властите и защо не са реагирали на стотиците оплаквания на живущите в 26-те апартамента, с които разполага кооперацията, след като вилата е строена в продължение на шест години. Собствениците са изплашени, че сградата няма да издържи на тежестта и ще се срути върху главите им.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА