Над 500 грама фентанил са иззети при специализирани действия на служители от пловдивския отдел "Криминална полиция".
Това съобщиха от пресцентъра на МВР-Пловдив.
На 26 юни, край разклон за с. Трилистник на АМ "Тракия" бил спрян лек автомобил, пътуващ към Черноморието. При претърсване в колата е открит пакет със съмнително съдържание, а експертна справка установила, че веществото е фентанил с общо тегло 505,11 грама.
По случая са задържани водачът и спътникът му. Образувано е досъдебно производствопо уведомена е Окръжна прокуратура- Пловдив.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Как пък точно
04:25 28.06.2026
2 АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРИЯ
ДА ПРОБВАТ ПО ЕДНА МАГИСТРАЛКА
.....
УМРЯЛ ПРИ ОПИТ ДА УКРИЕ НАРКОТИЦИ
04:41 28.06.2026