-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките чувства и темите, свързани с доверие и близост, ще бъдат по-силно изразени днес. Сутринта може да усетите нужда от повече дистанция и време за себе си. Денят е подходящ за спокойни занимания и разговори само с хора, на които наистина вярвате. Вечерта носи склонност към преувеличени емоции или прекалено високи очаквания в отношенията. Опитайте да запазите баланс между чувствата и реалността.
Водолей (21.01 - 19.02)
Любопитството Ви ще бъде силно, но днес ще предпочитате по-сериозни и смислени разговори пред шумните компании. Сутринта може да Ви се стори, че някой ограничава свободата Ви или не разбира гледната Ви точка. Вместо да спорите, потърсете по-спокоен начин да изразите мнението си. Вечерта носи по-силни емоции и риск от недоразумения заради различни очаквания. Добре е да не обещавате повече, отколкото можете да изпълните.
Козирог (23.12 - 20.01)
Отговорностите и професионалните теми ще изискват повече внимание през целия ден. Сутринта е възможно да почувствате натиск или необходимост да се съобразите с чужди правила и очаквания. Денят е подходящ за търпеливи действия и подреждане на важни задачи. Вечерта може да донесе напрежение между работата и личния живот. Не позволявайте на умората да определя тона на разговорите Ви.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Приятелствата и отношенията с хора, които споделят Вашите идеи, ще бъдат по-важни от обичайното. Сутринта е възможно да се почувствате разочаровани от нечие закъснение или липса на достатъчно ентусиазъм. Денят ще върви по-леко, ако не очаквате всичко да се случва според Вашия ритъм. Вечерта носи повече емоции и склонност към преувеличения в разговорите. Оставете място за повече разбиране и чувство за хумор.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Някои ситуации днес ще Ви подтикнат да бъдете по-внимателни към собствените си граници и енергия. Сутрешните часове са подходящи за спокойна работа, размисъл и довършване на неща, които изискват концентрация. Денят не е подходящ за прибързани решения или прекалено емоционални разговори. Вечерта може да донесе напрежение, свързано с неизказани чувства или стари теми. По-добре е да дадете време на емоциите да се успокоят.
Везни (24.09 - 23.10)
Денят ще бъде по-личен и наситен с различни емоции и размисли. Сутринта може да почувствате дистанция от човек, от когото очаквате повече внимание или разбиране. Вместо да се затваряте в себе си, опитайте спокойно да изразите какво Ви тревожи. Вечерта носи по-силни реакции и желание всяка страна да бъде чута и оценена. Добре е да избягвате крайности и драматични изводи.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичните задачи ще изискват повече внимание и търпение още от сутринта. Възможно е да се почувствате ограничени от чужди решения или забавяне на планове. Денят е подходящ за подреждане на финансови въпроси и довършване на започнати ангажименти. Към вечерта може да възникне напрежение около покупки, разходи или различни желания в семейството. Не е необходимо да угаждате на всички едновременно.
Лъв (24.07 - 23.08)
Хората около Вас ще бъдат по-чувствителни и по-лесно засегнати от думите Ви. Сутринта е добре да избягвате резки реакции или желание да налагате мнението си на всяка цена. Денят е подходящ за срещи, кратки пътувания и подреждане на планове. Вечерта носи повече напрежение в общуването и риск от недоразумения заради преувеличени очаквания. Спокойният тон ще Ви помогне да запазите хармонията.
Рак (22.06 - 23.07)
Периодът Ви дава повече яснота за собствените цели и помага да усещате по-ясно какво е важно за Вас и какво вече няма място в живота Ви. Сутрешните часове може да Ви натоварят с повече отговорности или с необходимост да се съобразявате с чужди изисквания. Денят е подходящ за подреждане на семейни или лични въпроси. Вечерта обаче може да донесе прекалено високи очаквания или разочарование в разговор с близък човек. Опитайте да не приемате всичко твърде лично.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Разговорите ще бъдат важна част от деня, но не всички хора около Вас ще бъдат готови за леко и непринудено общуване. Сутринта може да донесе по-сериозен тон или усещане, че някой е твърде критичен. Вместо да реагирате остро, опитайте да запазите спокойствие и чувство за мярка. Вечерта носи повече емоции и склонност към преувеличения в личните отношения. Не давайте обещания под влияние на моментно настроение.
Телец (21.04 - 21.05)
Подреденият ритъм и ясните правила ще Ви помогнат да се чувствате по-спокойни днес. Сутринта е възможно да се наложи да се съобразите с ограничения или чуждо настроение, което Ви натоварва повече от обичайното. Денят е подходящ за практични задачи и разговори, които изискват търпение. Към вечерта може да усетите напрежение между желанието за комфорт и натрупаните ангажименти. Добре е да си оставите време за почивка и тишина.
Овен (21.03 - 20.04)
Още в началото на деня може да почувствате, че околните очакват повече търпение и внимание от Ваша страна. Сутрешните часове са подходящи за спокойни разговори и внимателно планиране на задачите. Не е нужно да решавате всичко веднага или да поемате чуждите отговорности върху себе си. Вечерта може да донесе разминаване в очакванията с близък човек или напрежение около лични планове. Повече мекота в думите ще Ви помогне да избегнете ненужни спорове.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Дориана
Коментиран от #15, #58
11:29 30.11.2025
2 Не ме интересува Ссен
ТОВА Е!!! ВЪН ОТ УПРАВЛЕНИЕТО НА БЪЛГАРИЯ!
Народът иска да си върне България!!!
Тя е нашето бъдеще!!!
Оставка!
Коментиран от #31, #65
11:30 30.11.2025
3 граданин
Коментиран от #13
11:31 30.11.2025
4 ГОТИНО
Коментиран от #29, #59
11:31 30.11.2025
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 Бети лумпена
11:32 30.11.2025
7 Недялков и Страхил
Другата година!
Чакат да сте гладни и да ви поведат!!!
Значи, няма никакво значение , че вие ще сте посечени!!!
Жалкари!!!
За колко ви купиха!!!
Сега ще ги съборим!!!
Докато имаме шанс!!!
Оставка!!!
Коментиран от #11
11:34 30.11.2025
8 Исторически парк
11:36 30.11.2025
9 ТИГО
11:36 30.11.2025
10 Да,да
Коментиран от #14, #19
11:39 30.11.2025
11 ТИГО
До коментар #7 от "Недялков и Страхил":
Тия двамата да не се надуват че котката може да се скъса11:40 30.11.2025
12 Промяна
Коментиран от #17
11:43 30.11.2025
13 Промяна
До коментар #3 от "граданин":
ДА ГНУСЕН РОЗОВ ПЕНЬОАР Е КОЙТО ЗАБЛУЖДАВА НИВЕЖИТЕ И МАЛОУМНИЦИТЕ11:44 30.11.2025
14 ТИГО
До коментар #10 от "Да,да":
ЩО ,нормалното е да си седи дома пред европейската лига и азис ?Така ли ? Шиши чалгаря ли ще изпее нещо или боце и той същият или е така ще идат на заведение ?Май не усещаш тънката нишка че Асен си ходи където иска без охрана , порка си и хората му се радват! А сега го наложи върху т0лупите! Не става нали!11:44 30.11.2025
15 Промяна
До коментар #1 от "Дориана":
ДА СЕ АТАКУВА РОЗОВИЯТ ПЕНЬОАР ЧЕ ТОВА ВЕЧЕ Е ГНУСОТИЯ ЯВНО НЯМАТ ДРУГО КОЕТО ДА ПРЕДСТАВЯТ ПРЕД НЕВЕЖИТЕ11:45 30.11.2025
16 Кой разпореди това безобразие
11:46 30.11.2025
17 ТИГО
До коментар #12 от "Промяна":
ЩО ти да не си от онези дето си пребиват жените некак православно и се наливат с бира мужици "Мажове" ?Като си на 3 водки по убав ли си ,слушайки "Ствавай страна агромная" или Азис имаш ли плакат на Путин гол до кръста или чаша с путин?Коментиран от #21, #55
11:48 30.11.2025
18 ГЕРБ-Младежи
Коментиран от #20
11:48 30.11.2025
19 "Д-р Гълъбов пак откачи"
До коментар #10 от "Да,да":
Във филма "Адаптация" имаше една много запомняща се сцена, в която д-р Гълъбов готвеше спагети в кофа. Пациентите му бяха наясно, че и той е като тях.11:50 30.11.2025
20 ТИГО
До коментар #18 от "ГЕРБ-Младежи":
И някой със сълзи на очите , умилен до безкрайност ,накрая на песента да му вземе мерка за шапка с китарата!11:51 30.11.2025
21 Промяна
До коментар #17 от "ТИГО":
Незнам откъде си измисляш твои са си фантазиите АЗ РОЗОВИ ПЕНЬОАРИ НЕ ХАРЕСВАМ ОКАЗА СЕ ЧЕСОФИЯ Е ПРЕПЪЛНЕНА С ТАКИВА ИМА ЛИ ИСТИНСКИ МЪЖЕ КЪДЕ САКоментиран от #24
11:52 30.11.2025
22 Супер !
11:52 30.11.2025
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 Дзън-дзън
12:02 30.11.2025
26 ганю
от клана е
12:02 30.11.2025
27 Този коментар е премахнат от модератор.
28 Този може
12:09 30.11.2025
29 Дзън-дзън
До коментар #4 от "ГОТИНО":
След като младите ще избият шишкавите, защо не почнаха от Кокоран, та той сякаш е надут с компресор? С игла да го боцнеш и ще гръмне на парчета?Коментиран от #50
12:10 30.11.2025
30 ......па
12:10 30.11.2025
31 Промяна
До коментар #2 от "Не ме интересува Ссен":
2 НЕ СИ НАРОДЪТ ЕДИН СИ НЕ ЗАПЛАШАВАЙ НЕ ПРИТЕЖАВАШ БЪЛГАРИЯ НЕ СИ ГОСПОДАР ТУК Е ЕВРОПА ТУК ЖИВЕЯТ ОЩЕ МНОГО ЗДРАВОМИСЛЕЩИ БЪЛГАРИ 2 ШАРЛАТОНСКИ ДОПИСНИК РАЗПРОСТРАНЯВА СИ ЗАПЛАХИТЕ ПОД ВСЯКА СТАТИЯ ТУК МИРЧЕВ СИКоментиран от #34
12:12 30.11.2025
32 Ха ХаХа
Как докара Тиквата на бял кон.
Тъпите му привърженици по принцип също са предатели и страхливци като него.
Ако не беше Радев тези боклуци никой нямаше да ги знае.
Коментиран от #33
12:14 30.11.2025
33 Не разбрахте ли,
До коментар #32 от "Ха ХаХа":
че единственият, който седя в скута беше Христо Иванов, заради конституцията. Грешка беше на ПП да бъдат заедно с ДБ. ДБ са много ретроградни и бягат от отговорност.Коментиран от #43, #49
12:23 30.11.2025
34 Само да питам
До коментар #31 от "Промяна":
Ти ли си тоя който ще казва кой какъв е и какво трябва да прави? Я у лево платен мин-дил.Коментиран от #37, #38
12:28 30.11.2025
35 Опа
12:29 30.11.2025
36 Промяна
12:31 30.11.2025
37 Промяна
До коментар #34 от "Само да питам":
А РОЗИВИЯТ ПЕНЬОАР ЛИ ДА РАЗДАВА ПАРИТЕ НА БЪЛГАРИЯ ОТ РОЗОВ БАР ГНУС ОТВРАЩЕНИЕ ПЪЛНА ПОДИГРАВКА С БЪЛГАРИЯ Е ТОВА ОТ ТОЗИКоментиран от #40
12:33 30.11.2025
38 Този коментар е премахнат от модератор.
39 Хаха
12:35 30.11.2025
40 Само да питам
До коментар #37 от "Промяна":
А мафията да си ги прибира по чехмеджетата ли? Всеки ден корупция и кражби. Айде стига толкова. Всички в затвора!Коментиран от #42
12:36 30.11.2025
41 Промяна
До коментар #23 от "Мнение":
ТИ КАТО КАКЪВ РАЗДАВАШ ТУК НЯКАКВИ АРЕСТИ Я РОЗОВИТЕ НЕ СТЕ БЪЛГАРИЯ КОГА ЩЕ ГО РАЗБЕРЕТЕКоментиран от #52
12:36 30.11.2025
42 Промяна
До коментар #40 от "Само да питам":
МАФИЯ ЗАТВОР ЧЕКМЕДЖЕТА ТИ ПАПАГАЛ СИ МИРЧЕВ КОГА ЩЕ РАЗБЕРЕШ ЧЕ НЕ САМО ТИ ЖИВЕЕШ ТУК МАФИЯТА НА ЧЕРЕПА Ш ШАЙКАТА ШАРЛАТАНИ УПОРИТО САБОТИРАТ БЪЛГАРИЯ БЕЗНАКАЗАНО ВЕЧЕ 5 ГОДИНИ Е НЕ МИСЛИШ ЛИ ЧЕ ВСЕ НЕЩО Е НЕОБХОДИМО ДА СЕ ПРОМЕНИКоментиран от #44, #46
12:38 30.11.2025
43 Ковачевски
До коментар #33 от "Не разбрахте ли,":
Бивш премиер на РСМ:Бяхме като изумени когато Премиерът на България Кирил Петров заяви при срещата ни в Скопие: Ние историята на България я слагаме под масата и гледаме напред......
Само за това изявление трябва да бъде съден
12:39 30.11.2025
44 Само да питам
До коментар #42 от "Промяна":
Ти без да изгониш тая шайка крадци ГЕРБ и ново начало от парламента, как мислиш, че нещо ще се промени?Коментиран от #53
12:40 30.11.2025
45 Коментар
12:40 30.11.2025
46 Промяна?
До коментар #42 от "Промяна":
Кой ще я направи? ПП ДБ Юса еднакви с Боко и Шебека12:41 30.11.2025
47 Този коментар е премахнат от модератор.
48 ВЕЛИНСКИ
ТОВА Е КАТО ДА СЕ ОТМЕНИ НА СВЕТОВНОТО
ВИДЕО АСИСТЕНТА НА РЕФЕРА НА ТЕРЕНА.....
12:48 30.11.2025
49 Дзън-дзън
До коментар #33 от "Не разбрахте ли,":
Прав си, ДБ са от АБПФК, а ПП - от ДС.ДС винаги са били по-напредничавата част от елита на свидната БКП.
Питайте др. Андрей Луканов, след като го изровите - той ще потвърди твърдението !
12:55 30.11.2025
50 КАЗАХ ДАНО НО има едно..
До коментар #29 от "Дзън-дзън":
А ДАНО НО НА ДАЛИ. И МОМЧЕТО СИ БЕШЕ ДОБРЕ, НО ВИЕ ГО ИЗКАРАХТЕ КАКЪВ ЛИ НЕ И ТОЙ ОТ НЕРВИ СЕ ПОДУ.12:56 30.11.2025
51 Фен
13:01 30.11.2025
52 СКОРО МНОГО СКОРО
До коментар #41 от "Промяна":
Вашата мънинка ""България""Ще го РАЗБЕРЕТЕ ВИЕ МУШИКИТЕ НАДУТИ НАМАГНИТЕНИ И КРАДЛИВИ. КАКТО ЗА КЛОУНА ЗЕЛЕН ТАКА И ТУК ПРАВДАТА ЩЕ ВЪЗТЪРЖЕСТВУВА. НА КОЛЕНЕ ПРОМЯНА ПОКВАРЕНА.13:02 30.11.2025
53 Промяна
До коментар #44 от "Само да питам":
ТИ ЛИ ЩЕ КАЖЕШ ЕДИН СИ ОТ РОЗОВИТЕ СИ СИГУРНО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ Е НЯКАКВИ РОЗОВИ ОТ РОЗОВ БАР ДА РАЗДАВАТ ПАРИ НА БЪЛГАРИЯ ТОВА Е ПАДЕНИЕ НА ДЪРЖАВАТА НИ Е ПОДИГРАВКИТЕ НА РОЗОВИТЕ С БЮДЖЕТА НА БЪЛГАРИЯ ТОВА Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ А ШАЙКАТА ШАРЛАТАНИ ВЪН АЛА БАЛАТА СВЪРШИ КОЛКОТО ИСКАТЕ СЕ ДЕРЕТЕ ТУК ЛЪЖЕТЕ ДРАСКАЙТЕ НАЕМАЙТЕ ХУЛИГАНИ ДА БИЯТ ДА ЗАПЛАШВАТ ДА ТРОШАТ ТОВА Е П.ЕСТЪПЛЕНИЕ13:16 30.11.2025
54 Питам
13:29 30.11.2025
55 Този коментар е премахнат от модератор.
56 Този коментар е премахнат от модератор.
57 Панчо
14:05 30.11.2025
58 Промяна
До коментар #1 от "Дориана":
МНОГО ЕПОЗОРНО МНОГО Е ПОЗОРНО МНОГО Е ПОЗОРНО В РОЗОВ БАР ОТ НЯКАКВИ ДА СИ ПРАВАТ ПИАР ДЪНОТО Е ГНУСНО Е ОТВРАТИТЕЛНО Е14:36 30.11.2025
59 Промяна
До коментар #4 от "ГОТИНО":
А ТОЗИ РОЗВИЯТ СЛЯП ЛИ СИ ВИЖ КАК СЕ Е ОШИШКАВИЛ МЛАДИ РОЗОВИ В РОЗОВ БАР НА ТОВА ЛИ СЕ ВЪЗХИЩАВАШ14:38 30.11.2025
60 Всезнайко
14:43 30.11.2025
61 acaнка
16:09 30.11.2025
62 Кажи ми сега
16:10 30.11.2025
63 меломан
16:13 30.11.2025
64 Ошишкал се е..
17:20 30.11.2025
65 Този коментар е премахнат от модератор.
66 Вай
18:08 30.11.2025
67 Диди
18:56 30.11.2025
68 Цвете
22:34 30.11.2025
69 Цвете
22:40 30.11.2025
70 Трол
07:52 01.12.2025
71 аре ве
12:13 01.12.2025