Вземете 50% отстъпка за хостинг от

Симона Загорова следва модния стил на Коко Шанел (СНИМКИ)

22 Март, 2026 13:39 1 671 32

  • симона загорова-
  • стил-
  • коко шанел

"За да бъдеш незаменим, трябва да бъдеш различен" – именно този цитат на Шанел се е превърнал в личен девиз за младата изпълнителка

Симона Загорова следва модния стил на Коко Шанел (СНИМКИ) - 1
Снимка: Интернет

Симона Загорова намира вдъхновение в една от най-влиятелните фигури в модата – Коко Шанел. Дъщерята на Глория все по-често се обръща към мислите и философията на легендарната дизайнерка, която променя завинаги представата за женственост и стил, пише marica.bg.

"За да бъдеш незаменим, трябва да бъдеш различен" – именно този цитат на Шанел се е превърнал в личен девиз за младата изпълнителка. Симона не крие, че вярва силно в индивидуалността и смята, че това е ключът не само към добрия външен вид, но и към успеха като цяло.

В последно време певицата все по-уверено изгражда собствен имидж, който съчетава модерно звучене с класическа елегантност. Визията ѝ често включва изчистени линии, стилни акценти и усещане за премерен лукс – елементи, които ясно напомнят за естетиката на Шанел.

Симона Загорова следва модния стил на Коко Шанел (СНИМКИ)
Снимка: Инстаграм

Освен във външния си вид, Симона прилага тази философия и в музиката си. Тя се стреми да бъде разпознаваема, да не се слива с масовото и да предлага нещо различно на своята публика. Според нея именно смелостта да бъдеш себе си е най-ценният капитал в днешния свят.

Близки до певицата споделят, че тя често черпи мотивация от вдъхновяващи личности и обича да започва деня си с подобни мисли. Това ѝ помага да остане фокусирана и уверена в посоката, в която се развива – както в личен, така и в професионален план.

Ясно е, че за Симона Загорова стилът не е просто външност, а начин на мислене. А когато зад визията стои идея и характер, резултатът винаги е впечатляващ.


Поставете оценка:
Оценка 1 от 13 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Колеги

    28 1 Отговор
    Местиме ли у лево?
  • 2 Брях,

    34 0 Отговор
    каква аристокрация…
  • 3 волан

    1 18 Отговор
    Искам да й нацункам устенцето,да й дръпна нослето и да й нароша косата!

    Коментиран от #10

  • 4 На мама

    33 0 Отговор
    Чудото с 1000 корекции.
  • 5 Гост

    26 0 Отговор
    Калъпа на доктора - пластичен хирург от 30 години е един и същ. Няма разлика между Глория и тази Симона. Докторе, дай нещо по-различно, например тип Надка Нейнски!
  • 6 Симьонка вече е чиста столичанка,

    25 0 Отговор
    забрави вече Туин Пийкс, пардон Две Могили.
    Граждани, на село раждани…
  • 7 Така е, щот’

    19 0 Отговор
    на село и в града по хоремаците дето им викат пъбове тъмните балкански субекти обичат да слушат и да гледат певачици.
    Иначе разправят и се кълнат какви европейци били.
    Демокрация, няма отърване.
  • 8 ШЕФА

    26 0 Отговор
    Ако има огледало и се види в него горката селянска ще разбере че следва модният стил на Две Могили Русенско.
  • 9 танкист

    10 3 Отговор
    Ще я кукошанеля по цяла нощ!
  • 10 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 11 Въй

    4 0 Отговор
    Е,Симона Загорова не може да следва изтребител МиГ-29 във въздуха!
  • 12 Варна

    22 0 Отговор
    Ко.ко.ко каза,Коко Шанел ли хаххаахахааааааааааа,сигурно в сънищата я следва,обаче в реалността може да стигне само модна линия Илиянци,защото тя и отива на сел..... физиономия.
  • 13 Крушка с опашка

    23 0 Отговор
    дебела.
    Жалки и двете
  • 14 майтапчия

    14 0 Отговор
    Ку ку Шинел . Ако намери кой да и плаща , може каквато линия си иска да следва
  • 15 Читател

    19 0 Отговор
    Външния вид при хората,е измама на очите и мислите.Тази е с полупразна глава,но държи на външния си вид,обяснимо защо!
  • 16 Банан

    7 0 Отговор
    Може да ги почерпя с по един банан
  • 17 анонимен

    13 0 Отговор
    Много предвидливо си е снимала горната част на тялото,че надолу е страшно.Прилича на анадолски дереци.
  • 18 Смешна кифла паднала от рафта

    13 0 Отговор
    Кифла с разнородни пълнежи
  • 19 Боко от Банкя

    12 0 Отговор
    Майко мила,коя е тази одялкана грозотия на снимката?!
  • 20 анонимен

    15 0 Отговор
    Много добре е използвала корекциите на снимките ,защото на живо е голямо туловище особено от кръста надолу.
  • 21 анонимен

    4 0 Отговор
    Колкото и странно да е майка й изглежда по-добре и в лице и в тяло.
  • 22 😂😂😂

    10 1 Отговор
    По-скоро евтин cha-lga стил
  • 23 Гонзовица

    14 0 Отговор
    Селска пръчка като майка и
  • 24 Помня аз,

    3 0 Отговор
    как Тошо Колев я кани 94-та в неговото как ще ги стигнем и накрая обяви Глория е звезда.
    Ама дали само я е канил, това не знам.
    Щастлив съм, че вече много време не ме облъчват с такъв шум, защото не живея в територията.
  • 25 Всичко в България в сбъркано,

    8 0 Отговор
    наричат певачките звезди, крадците наричат политици, а хората народ.
    Демокрация, та дрънка…
  • 26 Трагедия

    10 0 Отговор
    Наистина ли с тази cвoлaч ни занимавате???
  • 27 БАРС

    7 0 Отговор
    БЕЗМИСЛЕННА СТАТИЯ.САМО ПРОЧЕТОХ ЗАГЛАВИЕТО И ТО МИ Е ДОСТАТЬЧНО ДА ОПРЕДЕЛЯ СТАТИЯТА КАТО БЕЗМИСЛЕНА .НАС НИ ИНТЕРЕСУВА КОГА ЩЕ СИ ПОВИШИМ СТАНДАРТА НА ЖИВОТА .КОГА ЩЕ ПОЧНЕМ ДА ПОЛУЧАВАХМЕ МИНИМАЛНОТО НА ЧАС ПОНЕ 10 ЕВРО КОГА МЛЯКОТО ЩЕ СТАНЕ 30 ЦЕНТА КОФИЧКА 0.500 ГР.ТОКА 5 ЦЕНТА НА КИЛОВАТ БЕНЗИН ,ДИЗЕЛ ОТ 0.80 ЦЕНТО ДО 1 ЕВРО И Т.Н.ЧЕ ВСИЧКИ НАРКОДИЛАРИ СА НАТИКАНИДО ЖИВОТ В КАУШАИ КОГА ЩЕ ПОЕФТИНЕЯТ СТРОИТЕЛНИТЕ МАТЕРИАЛИ КАКТО И ПРОЦЕНТИТЕ В БАНКИТЕ ЗАДА МОГАТ ХОРАТА С МИНИМАЛНО ЗАПЛАЩАНЕ ДА СИ ВЗЕМАТ КРЕДИТ ЗА ЖИЛИШЕ И ДА МОГАТ СПРКОЙНО ДА СИ ГО ИЗПЛАЩАТ.КАКТО В ЗАПЪДНИЯТ ЕС
  • 28 Спиро

    2 0 Отговор
    Яка мацкя е, няма да я върна, ама в главата никой няма ..
  • 29 Кокоши Нейл

    4 0 Отговор
    Този тренд следват всички кифли, муделки, миски и мисирки.
  • 30 123

    5 0 Отговор
    Няма момичето излъчване. Пластмаса.
  • 31 Киборг

    3 0 Отговор
    ГМО, хиалурон и силикон....
  • 32 Пълнеж в новините

    5 0 Отговор
    Безмислена статия
    Защо трябва ни интересува това?
    Няма ли важни новини?