Победителката в конкурса „Евровизия“ DARA планира следващата ѝ песен да бъде на немски език, предаде австрийската агенция АПА, цитирана от Dariknews.bg. Българската изпълнителка е обявила намерението си пред няколко медии, сред които германският таблоид „Билд“.
Песента ще носи заглавието Ich liebe dich („Обичам те“).
„Нямам търпение да я издам заедно с предстоящите ми проекти“, е споделила певицата.
България участва в „Евровизия“ едва от около 20 години, като често не успяваше да се класира за финала. В периода 2023-2025 г. страната, която беше изправена пред поредица от предсрочни избори, преустанови участието си по финансови причини.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Нещо на сСигански
07:22 19.05.2026
2 Шокиран шекелджия на Оземпика
07:26 19.05.2026
3 Любопитен
Коментиран от #28
07:26 19.05.2026
4 Стас
07:29 19.05.2026
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 Aлфа Вълкът
Ще бъде тежка седмица...
Коментиран от #8
07:30 19.05.2026
7 Кедфсдф
07:32 19.05.2026
8 Всякочудо
До коментар #6 от "Aлфа Вълкът":
чакам с удоволствие третия ден от чудото07:33 19.05.2026
9 Министер
07:33 19.05.2026
10 Вече ми се гади oт тая бангaмaнга,
07:35 19.05.2026
11 Бангрангщайн
07:35 19.05.2026
12 Тити
07:37 19.05.2026
13 Този коментар е премахнат от модератор.
14 ДАРА ГИ ЗАКОВА
07:39 19.05.2026
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 Добра идея
07:40 19.05.2026
17 БРАВО НА ДАРА
Коментиран от #23, #39
07:52 19.05.2026
18 СПОМЕНИ ОТ ПРЕДИ ИНТЕРНЕТА
07:54 19.05.2026
19 ИВАН
Коментиран от #22
08:21 19.05.2026
20 Големи експерти
08:22 19.05.2026
21 Шкиф
Коментиран от #24
08:25 19.05.2026
22 сара
До коментар #19 от "ИВАН":
Леле...нямам думи.08:30 19.05.2026
23 Сам
До коментар #17 от "БРАВО НА ДАРА":
Хахххх...много свежо,ама като гледам минусите не са те разбрали.Коментиран от #27
08:31 19.05.2026
24 3-Драй, 4-Фиер
До коментар #21 от "Шкиф":
бринг еин биер08:34 19.05.2026
25 5-фюнф, 6-зекс
08:35 19.05.2026
26 7-зиебен, 8-ахт
08:35 19.05.2026
27 Шпек Салам Народен
До коментар #23 от "Сам":
Те и себе си не разбират,камо ли другите.А чуждия успех приемат,като личен неуспех.Мхм.08:38 19.05.2026
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 Възраждане
08:41 19.05.2026
30 Гост666
08:58 19.05.2026
31 ИВАН
09:08 19.05.2026
32 аз планирам
09:18 19.05.2026
33 9226
09:32 19.05.2026
34 Васил
09:37 19.05.2026
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 Фрау Бумеранга
09:58 19.05.2026
37 Анонимен
10:06 19.05.2026
38 безДара е ромка
10:09 19.05.2026
39 Моряка
До коментар #17 от "БРАВО НА ДАРА":
Немския език мелодичен?Дето звучи като дърворезачка?Ами тогава как ще наречете италиянския и френския?Коментиран от #42
10:17 19.05.2026
40 Този коментар е премахнат от модератор.
41 Българин 🇧🇬
13:50 19.05.2026
42 Отговор
До коментар #39 от "Моряка":
Лигави езици .13:51 19.05.2026
43 повече успех ще има ако издаде
17:17 19.05.2026