Биляниш и Кристиан Балов се разделиха?

6 Юни, 2026 12:11 3 675 35

  • биляниш-
  • кристиан балов-
  • поп фолк-
  • певица-
  • футболист-
  • раздяла-
  • двойка

Не е ясно кой е от двамата е прекратил отношенията

Биляниш и Кристиан Балов се разделиха? - 1

Любовта между чалга звездата Биляниш и футболиста Кристиан Балов изглежда е стигнала до своя край. Крилото на Славия минава за най-апетитният футболист от родното първенство, като през последните дни се пече негов трансфер за 2,5 милиона евро в Цървена Звезда, отбелязва Марица.

Източник на изданието твърди, че Биляниш и Балов присъствали на баража между Септември и Янтра. Двамата не само не гледали заедно, но се разминали като пътни знаци на почивката.

Не е ясно дали Биляниш е зарязала Балов или националът е сложил края на връзката с поп фолк певицата.


Поставете оценка:
Оценка 2.3 от 32 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 На кой му пука?

    65 5 Отговор
    И двамата не знам кои са!
  • 2 Пука ми !

    46 5 Отговор
    Ще го Преместя !

    Коментиран от #8, #15, #29

  • 3 Не ме

    42 4 Отговор
    Интересуват и двамата!
  • 4 И тук

    42 0 Отговор
    Няма връзка а интерес, няма обич и любов а просто договорни отношения с цел реклама.

    Коментиран от #31

  • 5 Защо

    46 0 Отговор
    Винаги чалгата и футбола вървят ръка за ръка? Всяка чалга певица има връзка с футболист това е като закон.
  • 6 бай Иван

    39 5 Отговор
    Боже ни "чалга звездата" съм чувал , ни за "футболиста"

    Коментиран от #28

  • 7 цербер

    21 3 Отговор
    Разделиха ли се Биляниш и Кристиан Балов?
  • 8 Гост

    17 3 Отговор

    До коментар #2 от "Пука ми !":

    Пу и аз!
  • 9 Тази новина

    39 5 Отговор
    направо ми съсипа деня, не знам дали ще мога дори да заспя тази вечер. Разстърваща информация, благодаря Ви "Факти" живота ми се промени коренно, приоритети ми се смениха, благодаря Ви!

    Коментиран от #23

  • 10 Едно не разбрах

    21 0 Отговор
    Защо в края на заглавието има ?.
  • 11 павела митова

    26 1 Отговор
    щото певачката върви с консумация а типчето не иска рога
  • 12 А СТИГА БЕ!!!!!!!!!

    24 4 Отговор
    Ужас тез двамцата са се разделили…направо ми развалихте уикенда!!! Нямате милост и това си е - отдавна не бях чел по-разтърсваща новина!

    Коментиран от #19

  • 13 Мдада...

    15 2 Отговор
    За Биляниш само чopaйбяниш.
  • 14 Aлфа Bълкът

    18 5 Отговор
    Кои са тия 🤷🏻‍♂️

    Коментиран от #25

  • 15 У бре, де бре

    16 5 Отговор

    До коментар #2 от "Пука ми !":

    И аз го преместих, но докато го местя ѝ се изцвъках на снимката.

    Коментиран от #33

  • 16 Пляскащата с сици

    19 3 Отговор
    Тая когато те целуне все едно те е целунала половин България

    Коментиран от #18

  • 17 1913

    17 9 Отговор
    За какво му е тая? В Белгард ще си намери сто пъти по-хубава и културна мацка.Сега става най-скъпо платеният футболист, българин, който излиза от бг първенство в чужбина.2,5 и дори повече, милиона евро.
  • 18 Мишо Дудикоф 🥷

    5 9 Отговор

    До коментар #16 от "Пляскащата с сици":

    Ходи на монахиня тогава
  • 19 до един анонимник

    4 8 Отговор

    До коментар #12 от "А СТИГА БЕ!!!!!!!!!":

    Кой си ти ?

    Коментиран от #26

  • 20 Мишо Дудикоф 🥷

    3 10 Отговор
    Биляниш, Тита, Дара - това са новите горещи хотуайвс, така де певици.

    Пишете за тях, а не за лелките къде бяха модерни преди 15 години.
  • 21 Едно време в Овча купел от Васил Цонев

    7 8 Отговор
    Славия създава на-добрите футболисти в страната.
  • 22 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 23 Безделников

    1 9 Отговор

    До коментар #9 от "Тази новина":

    Много добре.Радвам се, че ти се е развалил деня.И без това няма какво да правиш.
  • 24 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 25 И освен това

    11 2 Отговор

    До коментар #14 от "Aлфа Bълкът":

    Само някаква тъпа реклама. На този младеж едва ли му става редовно, но и той в чалга редицата.
  • 26 ХА?..ХА

    12 0 Отговор

    До коментар #19 от "до един анонимник":

    Аз съм човек, който мрази чалгата и се надсмива на българския футбол, който освен да носи отрицателни емоции от международните срещи на запалянковците, друго не може!!!
  • 27 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 28 Бай Торбалан

    3 7 Отговор

    До коментар #6 от "бай Иван":

    От с. Подуене ли си?
  • 29 Дзак

    0 8 Отговор

    До коментар #2 от "Пука ми !":

    Всичко сочи обратното!

    Коментиран от #32

  • 30 Монк

    13 0 Отговор
    За това момче важи поговорката " Кога стана калайджия,кога му почерня з...а"
    Далече е от " звезда",както в България,така и в чужбина
  • 31 В виж ти...

    8 2 Отговор

    До коментар #4 от "И тук":

    По тази причина такива като тези два екземпляра няма как и лИбовници да ги именуваш - те са ПАРТНЬОРИ😏❗
  • 32 Пляк

    7 0 Отговор

    До коментар #29 от "Дзак":

    А какво би сочило необратното 🤔😏?
  • 33 Дзак

    0 2 Отговор

    До коментар #15 от "У бре, де бре":

    Силно се съмняваме в такава способност!

    Коментиран от #34

  • 34 Пляк

    1 0 Отговор

    До коментар #33 от "Дзак":

    Силно се съмнявам във възможността ти да се съмняваш - дори и за това трябва една минимална доза от онова вещество, сивото.
  • 35 мъж от село

    1 1 Отговор
    Може аз да й стана гадже.