Любовта между чалга звездата Биляниш и футболиста Кристиан Балов изглежда е стигнала до своя край. Крилото на Славия минава за най-апетитният футболист от родното първенство, като през последните дни се пече негов трансфер за 2,5 милиона евро в Цървена Звезда, отбелязва Марица.
Източник на изданието твърди, че Биляниш и Балов присъствали на баража между Септември и Янтра. Двамата не само не гледали заедно, но се разминали като пътни знаци на почивката.
Не е ясно дали Биляниш е зарязала Балов или националът е сложил края на връзката с поп фолк певицата.
Поставете оценка:
Оценка 2.3 от 32 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 На кой му пука?
12:13 06.06.2026
2 Пука ми !
Коментиран от #8, #15, #29
12:15 06.06.2026
3 Не ме
12:15 06.06.2026
4 И тук
Коментиран от #31
12:19 06.06.2026
5 Защо
12:22 06.06.2026
6 бай Иван
Коментиран от #28
12:24 06.06.2026
7 цербер
12:28 06.06.2026
8 Гост
До коментар #2 от "Пука ми !":
Пу и аз!12:42 06.06.2026
9 Тази новина
Коментиран от #23
12:44 06.06.2026
10 Едно не разбрах
12:58 06.06.2026
11 павела митова
12:59 06.06.2026
12 А СТИГА БЕ!!!!!!!!!
Коментиран от #19
12:59 06.06.2026
13 Мдада...
13:17 06.06.2026
14 Aлфа Bълкът
Коментиран от #25
13:18 06.06.2026
15 У бре, де бре
До коментар #2 от "Пука ми !":
И аз го преместих, но докато го местя ѝ се изцвъках на снимката.Коментиран от #33
13:19 06.06.2026
16 Пляскащата с сици
Коментиран от #18
13:24 06.06.2026
17 1913
13:37 06.06.2026
18 Мишо Дудикоф 🥷
До коментар #16 от "Пляскащата с сици":
Ходи на монахиня тогава13:37 06.06.2026
19 до един анонимник
До коментар #12 от "А СТИГА БЕ!!!!!!!!!":
Кой си ти ?Коментиран от #26
13:38 06.06.2026
20 Мишо Дудикоф 🥷
Пишете за тях, а не за лелките къде бяха модерни преди 15 години.
13:39 06.06.2026
21 Едно време в Овча купел от Васил Цонев
13:39 06.06.2026
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 Безделников
До коментар #9 от "Тази новина":
Много добре.Радвам се, че ти се е развалил деня.И без това няма какво да правиш.13:56 06.06.2026
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 И освен това
До коментар #14 от "Aлфа Bълкът":
Само някаква тъпа реклама. На този младеж едва ли му става редовно, но и той в чалга редицата.14:20 06.06.2026
26 ХА?..ХА
До коментар #19 от "до един анонимник":
Аз съм човек, който мрази чалгата и се надсмива на българския футбол, който освен да носи отрицателни емоции от международните срещи на запалянковците, друго не може!!!14:24 06.06.2026
27 Този коментар е премахнат от модератор.
28 Бай Торбалан
До коментар #6 от "бай Иван":
От с. Подуене ли си?15:14 06.06.2026
29 Дзак
До коментар #2 от "Пука ми !":
Всичко сочи обратното!Коментиран от #32
16:13 06.06.2026
30 Монк
Далече е от " звезда",както в България,така и в чужбина
16:13 06.06.2026
31 В виж ти...
До коментар #4 от "И тук":
По тази причина такива като тези два екземпляра няма как и лИбовници да ги именуваш - те са ПАРТНЬОРИ😏❗17:16 06.06.2026
32 Пляк
До коментар #29 от "Дзак":
А какво би сочило необратното 🤔😏?17:34 06.06.2026
33 Дзак
До коментар #15 от "У бре, де бре":
Силно се съмняваме в такава способност!Коментиран от #34
22:59 06.06.2026
34 Пляк
До коментар #33 от "Дзак":
Силно се съмнявам във възможността ти да се съмняваш - дори и за това трябва една минимална доза от онова вещество, сивото.17:49 07.06.2026
35 мъж от село
18:51 07.06.2026