12 Юни, 2015 06:14 18 245 11

Здравето е скъпо, но по-скъпо излиза, ако си болен

  • фитнес-
  • здраве-
  • спорт-
  • иван иванов-
  • инструктор-
  • скъпо-
  • болен-
  • културизъм

Хилядите повторения за коремни плочки са грешка, заяви инструкторът


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 anna

    6 0 Отговор
    Хубавата храна и добавки са скъпи, но по-добре там да инвестираме отколкото в цигари и дрога

    Коментиран от #2

  • 2 полат

    1 0 Отговор

    До коментар #1 от "anna":

    Браво много правилна дума каза
  • 3 Мишо

    1 0 Отговор
    Много полезно интервю! Пускайте и други такива съвети.
  • 4 да

    1 1 Отговор
    Я да каже колко са му стрували стероидите само...
  • 5 ХХХ

    2 0 Отговор
    Браво на пича, градски ми е. Аз също тренирам и то сутрин. Разбира се, далеч съм от неговите резултати. Но спорта е нещо много приятно! И супер много се радвам, когато виждам, че залите започват да се посещат от амбициозни по отношение на телата си момиче. И тук, резултата може да бъде много красив. Най-искрени адмирации и към тези представители на нежния пол. В пъти повече ми се издигат в очите, от колкото сексапилните (понякога), но кухи чалга кифли-любителки.
  • 6 Скалата

    3 0 Отговор
    Не говори глупости като не разбираш говоря за този индивид който явно не е пипал щанга през живота си "Я да каже колко са му стрували стероидите само..."това тяло е напълно постижимо въпрос на воля,упоритост и труд е.За всеки който не е пипал щанга и не е ходил на лостове с години такива пропорции са невъзможни и винаги говорят за добавки,стероиди и т.н.Тренирайте и не се отказвайте това е ключът към успеха 3,4 години и всичко е възможно разбира се ако се храните и както трябва.
  • 7 Бодибилдър

    3 0 Отговор
    Алоууу Скалата ли си къв си не те знам, ама стига писа глупости. За 3-4 години никога няма да станеш като този и то от лостове и др.глупости без употреба на химия. Тези ги говори на разни начинаещи бодибилдъри или общо казано келеши. Аз тренирам по залите от 16 години и не изглеждам така като този така, че не лъжи младите, че само с тренировки и правилно хранене ще постигнат тези резултати. Трябва и зоб и още една камара неща.

    Коментиран от #8

  • 8 Michael

    0 0 Отговор

    До коментар #7 от "Бодибилдър":

    Не е ли те срам да ходиш 16 години на фитнес и да не изглеждаш поне на 90% като него, бе ? Глупав въпрос. Ти сигурно не си стъпвал във фитнес зала ама си седнал да се правиш на интересен! 70% от красивото и атлетично тяло се прави в кухнята! Другото е ПРАВИЛНА тренировка, постоянство и търпение! Точка по въпроса, комплексар такъв. Като видите някой здрав и почвате със заучените ви фразички за зоб, химия и т.н.! Такива експерти като теб с фадрома да ги ринеш в България.

    Коментиран от #9

  • 9 Бодибилдър

    0 0 Отговор

    До коментар #8 от "Michael":

    До коментар #8 от "Michael" :

    Ех Какво да ти кажа по ясно от това, че тренирам от 16 години във фитнес залите и не изглеждам като този на снимката. Мога да кажа за себе си, че изглеждам доста прилично щом жените се заглеждат в мен, но пак повтарям не съм толкова релефен като този от снимката. Стига сте лъгали хората, че с правилните тренировки и правилното хранене ще изглеждате по този начин. За такава ясно изразена и релефна мускулатура трябва да се използват що годе нормални тежести с повече повторения, за да се получи релефа, но само това пак няма да е достатъчно за точно такъв релеф. Този релеф се получава и с използването на химия, която да изгори тотално всички и за неразбралите отново повтарям ВСИЧКИ мазнини от организма. Друг начин няма. Така като го гледам мисля, че не е ползвал стероиди, от които да се получи бурен растеж на мускулатурата. Изглежда, че действително е постигнал фигурата без употреба на точно такава химия, но за изчистването на тялото на 100% от мазнините е използвана химия. Мускулатурата на тялото има един праг на растеж и, за да се прескочи този праг на растеж вече са необходими стероиди и не само. Давам пример: нормалният растеж на ръката бицепс-трицепс е някъде около 44-45 см. разбирасе в зависимост от височината, теглото, структурата на костната система и мускулите там на дадения индивид. Над тези 44-45 см. ръката, а и не само тя / цялото тяло / расте само с използването на медикаменти част, от които стероиди. Така, че "разбирателю Michael" продължавай да ръсиш глупости тук и да заблуждаваш младите начинаещи момченца, че само с тренировки и правилно хранене ще станат точно такива като пича от снимката. Не казвам, че правилната тренировка и храненето не са важни за това, какво ще се постигне от тялото, но не ги лъжи, че само това им е нужно. Аз лично не използвам абсолютно никаква химия и съм релефен, но не чак толкова, колкото човека на снимката. Иначе адмирации за него. Да признавам, че изглежда супер.
  • 10 емил

    0 0 Отговор
    по 2000 бали луцерна по50 кила баля цяло лято от няколко години нямам и 30% от мусколите обаче този чожек няма да искара и един ден на даденаата работа
  • 11 Keri Silistra

    0 0 Отговор
    [youtube][/youtube]