-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките чувства и важните лични теми ще бъдат по-силно изразени днес. Сутринта може да Ви донесе колебание или усещане, че някой не е напълно откровен с Вас. Вместо да прибързвате със заключенията, оставете ситуацията да се развие естествено. Следобедът носи повече яснота, красиви емоции и усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за доверителни разговори и време с човек, който Ви носи спокойствие.
Водолей (21.01 - 19.02)
Любопитството Ви ще бъде силно и ще Ви подтиква към нови идеи, разговори и различни гледни точки. Сутринта може да се почувствате раздвоени между практични задължения и желание за повече свобода. Денят е чудесен за обучение, срещи и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Привечер атмосферата става по-топла и приятна за лични разговори. Късно вечерта избягвайте да се натоварвате с чужди проблеми.
Козирог (23.12 - 20.01)
Отговорностите и бъдещите цели ще бъдат във фокуса на вниманието Ви през целия ден. Сутринта е възможно да се наложи да балансирате между лични желания и професионални ангажименти. Денят ще върви по-леко, когато не се опитвате да контролирате всяка подробност. Следобедът носи повече стабилност и усещане, че нещата постепенно се подреждат. Вечерта е добра за спокойствие и заслужена почивка.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Приятелствата и общите идеи ще бъдат особено важни за Вас днес. Ще се чувствате добре сред хора, които гледат позитивно на живота и Ви дават свобода да бъдете естествени. Сутринта може да възникне кратко напрежение около планове или разминаване в очакванията. Следобедът обаче носи повече лекота, вдъхновение и приятни изненади. Вечерта е подходяща за споделени преживявания и разговори до късно.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Някои ситуации днес ще изискват повече спокойствие и дистанция от чуждите емоции. Денят е подходящ за работа зад кулисите, размисъл и подреждане на лични приоритети. Сутринта може да се почувствате раздвоени между желание за действие и нужда от почивка. Следобедът ще донесе повече яснота и възможност да видите ситуацията от различен ъгъл. Вечерта е добра за тиха атмосфера и хора, пред които можете да бъдете себе си.
Везни (24.09 - 23.10)
Днешният ден е по-личен и наситен с различни емоции и впечатления. Сутринта може да почувствате колебание между желанието за хармония и необходимостта да защитите позицията си. През деня ще Ви бъде по-лесно да намирате красиви решения и да изглаждате напрежение в отношенията. Привечер Ви очакват приятни разговори и усещане за повече близост. Късните часове не са подходящи за прекалено тежки размисли.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичните въпроси ще изискват вниманието Ви още в началото на деня. Сутринта е подходяща за подреждане на задачи, финансови теми и ясни решения. Възможно е някой да Ви изненада приятно с подкрепа или полезна идея. Следобедът носи повече спокойствие и възможност да се почувствате сигурни в избора си. Късно вечерта е добре да си дадете повече време за почивка и тишина.
Лъв (24.07 - 23.08)
Разговорите ще играят важна роля за настроението и решенията Ви днес. Ще успявате лесно да привличате внимание с увереното си присъствие и естествения си чар. Сутринта е възможно да се появи кратко напрежение около планове или различни мнения. С напредването на деня атмосферата ще стане по-лека и вдъхновяваща. Вечерта е чудесна за срещи, приятелски разговори и приятни изненади.
Рак (22.06 - 23.07)
Личната Ви увереност постепенно се засилва и ще Ви помогне да се почувствате по-уверени и по-свързани със собствените си нужди. Денят е подходящ да обърнете внимание на дома, близките хора и личния комфорт. Сутрешните часове може да донесат колебание между задължения и желание за спокойствие. Следобедът ще Ви помогне да намерите по-добър баланс и да внесете хармония в отношенията. Вечерта носи уют и приятно усещане за близост.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Настроението Ви ще бъде по-живо и вдъхновяващо, особено когато сте сред хора, които умеят да Ви карат да се усмихвате. Денят е чудесен за творчество, срещи и занимания, които Ви носят удоволствие. Сутринта може да усетите известно напрежение около личен избор или неясна ситуация. Следобедът обаче ще внесе повече лекота и приятни емоции. Вечерта е подходяща за романтика, музика и красиви разговори.
Телец (21.04 - 21.05)
Подреденият ритъм на деня ще Ви помогне да се справите успешно с натрупаните задачи. Сутринта е подходяща за работа, организация и решения, които изискват повече внимание към детайлите. През деня може да се появи интересна идея или неочаквана помощ от човек, на когото не сте разчитали. В отношенията ще търсите повече сигурност и искреност. Късно вечерта избягвайте тежки разговори и ненужно връщане към стари теми.
Овен (21.03 - 20.04)
Понеделникът ще изисква повече внимание към отношенията и начина, по който общувате с околните. Сутринта може да Ви постави пред избор между личните желания и нуждите на друг човек. Вместо да бързате с реакциите, дайте си време да чуете и другата гледна точка. Следобедът носи приятни изненади и възможност за по-леко и искрено общуване. Вечерта е подходяща за спокойни разговори и възстановяване на вътрешния баланс.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 mediator37
08:00 26.11.2017
2 Гад
Коментиран от #36
08:08 26.11.2017
3 Гост
Коментиран от #17
08:23 26.11.2017
4 Лъжесвидетел
08:25 26.11.2017
5 Ал Купоне
08:27 26.11.2017
6 Крум
08:39 26.11.2017
7 Като гост
08:44 26.11.2017
8 АбУ Талиб
09:03 26.11.2017
9 Пешо
09:14 26.11.2017
10 Ъки
Коментиран от #15
10:11 26.11.2017
11 Дамммммммм
Коментиран от #19
10:17 26.11.2017
12 ХРИСТО ХРИСТОВ
Коментиран от #14
10:20 26.11.2017
13 Fen
Коментиран от #20
10:24 26.11.2017
14 незнайко
До коментар #12 от "ХРИСТО ХРИСТОВ":
Това че се е чакало 6 години за шофьорски курсове е АБСОЛЮТНА лъжа !!! Имаше две инстанции за курсове към ДКМС и СБА . Курсовете наистина бяха КАЧЕСТВЕНИ !10:44 26.11.2017
15 К.К.
До коментар #10 от "Ъки":
И вестник "Старт",сп."Паралели", Всяка неделя,почнеше ли "Богат беден","Робинята Изаура" толкова пусти улици не съм виждал само около Чернобил сигурно е по-пусто, а почнеше ли музиката на студио "X" всички очакваха някаква страшна мистерия да бъде разкрита.11:49 26.11.2017
16 Пазарен Либерализатор
12:25 26.11.2017
17 ДКостов
До коментар #3 от "Гост":
Абсолютно си прав. Освен това, не от кашон, а текстил със смоли ;)15:07 26.11.2017
18 без тикви
16:16 26.11.2017
19 истината
До коментар #11 от "Дамммммммм":
Ако на някой му липсва нещо от онова време,освен младостта,то значи,че му липсва само ЖЪЛТА книжка?17:17 26.11.2017
20 Гад
До коментар #13 от "Fen":
И какво точно им купуваше с 5-те лв? Дъвки Идеал и лимонада? Абе за толкова изкуфели ли вземате хората? 5лв струваше 100гр. хубав коняк и кола в относително квалитетна дискотека. В Слънчев бряг 1984 до 8лв. съм я пил комбинацията. С 5лв. в Пампорово не си можел да я черпиш с една мешана скара на ресторант рускинчето -фантазьори! В края на соц-а едва изкарах 10 дни в Несебър с 200лв., при това с безплатно спане и никакви глезотии. Вечер пиехме по 3-4 пиенета в някаква евтина кръчма по 1лв. 100гр. да направим главите и после в дискотеката на Интернационал само се лигавехме на едни 50гр., че струваха повече от евтините взети заедно.Коментиран от #34
17:34 26.11.2017
21 ончо
Първата ми кола беше жигули ваз 2101 а втората лада.ПРекрасни автомобили !!!
18:02 26.11.2017
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 гост
20:38 26.11.2017
24 РАМБО
Поздравявам всички гадни комуняги с песента SON OF A BITCH !!!
20:59 26.11.2017
25 Алфа Ромео
21:57 26.11.2017
26 Инженер
23:11 26.11.2017
27 Vasik Atanasova
пиши тука статии и коментари
нещо долавям подигравка със соца
а то далеч не е така
чета и ми се плачи сетих се какво беше
само това с трабанчето е фалш хората караха лади
1600s 2104 2105
щастлив съм че хванах от хубавото време
и имах прекрасно детство
01:00 27.11.2017
28 Land Cruiser 100
Аре, бегайте да търкате билетчета.....
Коментиран от #29, #31
05:45 27.11.2017
29 Алфа Ромео
До коментар #28 от "Land Cruiser 100":
За съжаление си прав, гледам ги изтормозени хорица търкат тия билети, някои всеки ден, по 3-5 лева и не се усещат как обедняват още повече.05:54 27.11.2017
30 Yes
08:24 27.11.2017
31 Yes
До коментар #28 от "Land Cruiser 100":
Прав си!Не бях идвал в България 3години и направо се изумих във всеки магазин в който влизах за цигари имаше някой който търкаше билетчета!??Превръщаме се в комарджийска нация!!!!08:28 27.11.2017
32 Гост
Армията ни достигна близо 400 000 и я изхранваше ДЪРЖАВАТА! Да тогава имаше такава! Нямаше ги просещите с протегната ръка пари за лекарства възрастни хора! Нямаше ги и лудите по улиците! Децата играеха свободно по улиците и никой не си помисляше, че ще бъдат изнасилени или зарибени с дрога. 70 процента от вас живеят в жилища строени по соца. По селата се строяха къщи и кипеше живот.
Спокойно, нищо от това няма да се върне!
09:05 27.11.2017
33 Груйо
09:10 27.11.2017
34 Този коментар е премахнат от модератор.
35 Стамат
12:43 27.11.2017
36 дре
До коментар #2 от "Гад":
86-та си е вече далеч от дните на истинския режим на червените......къде ти дъвка идеал, а и кой ли щеше да я купи, като вече имаше какво ли не на пазара........същото важи и за другите неща09:43 28.11.2017