-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
Вътрешната чувствителност ще Ви помогне да улавяте нюансите в поведението на околните. Денят може да донесе известна неяснота около бъдещи планове или обещания, които все още нямат стабилна основа. Вместо да се тревожите, оставете времето да покаже истинската картина. Следобедът ще Ви даде повече увереност и усещане за посока. Вечерта е подходяща за спокойни занимания, музика и хора, които Ви носят душевен мир.
Водолей (21.01 - 19.02)
Срещите с интересни хора могат да се окажат особено ценни и вдъхновяващи. Денят е благоприятен за приятелства, общи проекти и обсъждане на бъдещи идеи. Възможно е някой да представи ситуация по по-оптимистичен начин, отколкото реалността позволява. Следобедът ще помогне да разграничите мечтите от фактите. Вечерта носи приятно усещане за подкрепа и принадлежност.
Козирог (23.12 - 20.01)
По-спокойният ритъм ще Ви даде възможност да обърнете внимание на важни вътрешни процеси и решения. Някои въпроси ще се изяснят именно когато спрете да ги притискате с очаквания. Денят е подходящ за почивка, размисъл и подготовка за следващите стъпки. Следобедът носи усещане за стабилност и увереност. Вечерта е добра за тишина, уют и възстановяване на енергията.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Ентусиазмът и доброто настроение ще бъдат Ваши верни спътници през по-голямата част от деня. Ще привличате хората с откритото си поведение и способността да вдъхновявате околните. Възможно е обаче да идеализирате определена ситуация или човек повече от необходимото. Следобедът ще внесе повече реалистичност и увереност в преценките Ви. Вечерта е чудесна за приятелски срещи и споделени преживявания.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Усещането за стабилност ще бъде особено важно за Вас днес. Денят е подходящ за подреждане на приоритетите и за решения, които имат дългосрочно значение. Възможно е да се появи известна неяснота около тема, свързана с лични желания или очаквания. Следобедът ще Ви помогне да погледнете по-практично на ситуацията. Вечерта носи спокойствие и удовлетворение от добре свършеното.
Везни (24.09 - 23.10)
Любопитството към нови идеи и хора ще направи деня интересен и разнообразен. Възможно е да чуете информация, която първоначално да Ви обърка или да събуди съмнения. Не бързайте да реагирате, преди да разполагате с всички факти. Следобедът е благоприятен за срещи, кратки пътувания и изясняване на недоразумения. Вечерта носи хармония и добро настроение.
Дева (24.08 - 23.09)
Домът и близките хора ще бъдат по-важни от обичайното през този ден. Ще се чувствате добре, когато около Вас има спокойствие, ред и предвидимост. Възможно е да се наложи да внесете повече яснота по въпрос, който напоследък е оставал на заден план. Следобедът ще помогне за намиране на разумни решения и възстановяване на хармонията. Вечерта носи уют и приятно усещане за сигурност.
Лъв (24.07 - 23.08)
Доброто настроение ще Ви помага да преодолявате по-лесно дребните затруднения на деня. Възможно е някоя идея или мечта да изглежда много примамлива, но да има нужда от по-реалистична оценка. Денят е чудесен за творчество, романтика и занимания, които Ви носят радост. Следобедът носи повече стабилност и приятно усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за красиви моменти и споделени емоции.
Рак (22.06 - 23.07)
Някои ежедневни задачи ще изискват повече внимание и концентрация. Възможно е да се почувствате раздвоени между това, което искате да направите, и това, което реално е необходимо в момента. Денят е подходящ за спокойна работа, грижа за здравето и подреждане на важни ангажименти. Следобедът ще донесе усещане за ред и по-добра организация. Вечерта е благоприятна за почивка и възстановяване на силите.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Хората около Вас ще имат важно влияние върху настроението и решенията Ви. Денят е подходящ за сътрудничество, споделяне на идеи и изграждане на нови контакти. Възможно е да получите обещание или предложение, което звучи много привлекателно, но изисква допълнителна проверка. Следобедът ще внесе повече яснота и увереност. Вечерта е добра за близки отношения и приятни срещи.
Телец (21.04 - 21.05)
Спокойствието и вътрешният баланс ще бъдат най-ценните Ви съюзници днес. Някои въпроси може да изискват повече време за изясняване, отколкото бихте искали. Вместо да настоявате за незабавни отговори, оставете събитията да се развият естествено. Денят е подходящ за подреждане на лични приоритети и укрепване на важни отношения. Вечерта носи усещане за сигурност и душевен комфорт.
Овен (21.03 - 20.04)
Енергията на деня ще Ви насърчава да излезете от рутината и да потърсите нови впечатления. Възможно е някоя ситуация да изглежда по-обещаваща, отколкото е в действителност, затова не бързайте с окончателните решения. Денят е благоприятен за срещи, учене и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Следобедът носи повече стабилност и подкрепа от хора, на които имате доверие. Вечерта е чудесна за приятни емоции и вдъхновяващи разговори.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Мизирабъл
Коментиран от #7, #52
13:28 18.10.2018
2 У лево е Крим
Коментиран от #6, #58
13:29 18.10.2018
3 Швейцареца
13:29 18.10.2018
4 как да му прости
как това се прощава ?
13:35 18.10.2018
5 Цацаров
Коментиран от #57
13:40 18.10.2018
6 Антон
До коментар #2 от "У лево е Крим":
Имаш право! Обаче пропускаш много важен момент: московски е наказан от една пркуратура, която е една и единствена.Тази прокуратура не се влияе от постове, имена , познанства, политическа принадлежност, лобита. Тя съди жестоко и доживот. Наказанията са тежки и болезнени! Имаш време да мислиш докато си жив, защо точно ти, защо така, защо тогава, защо не аз! Наказанието е едно - деградираш като личност. От тази гледна точка едно дело в нашия съд бледнее пред наказанието което е получил. Мисля че му е отсъдено достатъчно. Когато му дойде времето Господ ще прецени какво по натам...….13:41 18.10.2018
7 ТОА
До коментар #1 от "Мизирабъл":
Кво е да си убиеш детето и да не влезеш в затвора , нагли гербери. А това че го напуска е ясен акт на несъгласие със случващото се, така че надали в случая жената е виновнаКоментиран от #8, #10
13:45 18.10.2018
8 А стига изгъзици
До коментар #7 от "ТОА":
Защо се обаждаш бе човече, като човек не на място си14:02 18.10.2018
9 Осведомен
14:02 18.10.2018
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 ВЪЗРАСТЕН
Коментиран от #49
14:30 18.10.2018
12 s7un7
Коментиран от #40, #41
14:55 18.10.2018
13 СЪДИЯ ДРЕД
ДА Е МИСЛИЛ ОВРЕМЕ...НЯКОЙ ДА НЕ МУ Е НАЛИВАЛ АЛКОХОЛА В УСТАТА..? КОЕТО САМ СИ НАПРАВИШ И ДЯВОЛА НЕ МОЖЕ....
СТИГА МУ ,ЧЕ СЪВЕСТА ЩЕ ГО ЯДЕ ,ЗА ТОВА КОЕТО Е СТОРИЛ,ДО КРАЯ НА ДНИТЕ МУ...
И ЖЕНА МУ В СЛУЧАЯ Е ПРАВА,ЧЕ ГО Е НАПУСНАЛА...
15:06 18.10.2018
14 karadjata
вицепрезидент на Черноморската банка в Солун.
Коментиран от #47
15:50 18.10.2018
15 Радо
16:21 18.10.2018
16 гост
16:25 18.10.2018
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 МОЛИ
Коментиран от #45
16:53 18.10.2018
19 Гост
17:39 18.10.2018
20 Ангел
16 септември 2015, 16:18 a+ a- a
Един човек бил много богат, имал много приятели, много познати и черпел всички наред.
Случло се обаче така, че загубил парите си и изведнъж приятелите и познатите изчезнали, жена му го напуснала, децата спрели да му говорят… Целият му живот се сринал. Опитал да си намери работа, но не успял. Накрая, подбуден от отчаянието, той решил да се обеси и да сложи край на живота си. С последните си пари тръгнал към магазина да си купи въже. В магазина продавачът го попитал:
-За какво ти е това въже?
-Много мъка срещнах, много тежък живот ме налегна, загубих парите си, бизнесът ми фалира, решил съм да се беся. Вече няма за какво да живея.
Продавачът се подсмихнал, дал му въжето, а с него една бележка и му казал:
- Прочети бележката като се прибереш у вас, преди да се обесиш.
Тръгнал си човекът, прибрал се, затегнал примката, опънал въжето, качил се на стола и точно да се пусне, се сетил за бележката. Извадил я от джоба си и прочел „Няма да е все така“…
Помислил малко човекът и малка надежда се зародила у него. Махнал въжето от врата си.
Минало време, малко по малко човекът започнал пак да се замогва, възстановил бизнеса си и парите си. Решил да даде угощение в чест на това, че отново живее добре. Поканил целия град, дошъл и
Коментиран от #27
17:47 18.10.2018
21 Този коментар е премахнат от модератор.
22 поп Груйо
18:45 18.10.2018
23 ПоДобреНечетнаГодина
19:09 18.10.2018
24 лепкавите мухи налазиха яко
Коментиран от #37, #51
19:43 18.10.2018
25 тони
19:52 18.10.2018
26 Радо
20:11 18.10.2018
27 Плагиат
До коментар #20 от "Ангел":
Защо не цитираш източника си - това е т.н притча от поредицата, която Факти.бг публикува периодично. Специално тази е с поне годишна давност.20:49 18.10.2018
28 Plovdiv
Коментиран от #44
22:33 18.10.2018
29 Този коментар е премахнат от модератор.
30 Този коментар е премахнат от модератор.
31 учуден
00:22 19.10.2018
32 Този коментар е премахнат от модератор.
33 Този коментар е премахнат от модератор.
34 Гост
11:48 19.10.2018
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 ГАЛЕВ
12:59 20.10.2018
37 Ахмак
До коментар #24 от "лепкавите мухи налазиха яко":
Имаш нещо бяло по устата.Обърши се!Но не са плюнките ти!
18:16 20.10.2018
38 Севда
21:41 21.10.2018
39 Стоянова
Коментиран от #46
16:03 19.12.2018
40 Дада
До коментар #12 от "s7un7":
Лошото е, че те са отражение на народа.Просто сме деградация с нисък морал.
Ти лично колко пъти бутна под масата тая година, а през последните 5?
Толкова, колкото и поне 90% от плюещите по форумите - винаги когато "требе".
Ако всеки се в гледа в себе си и прави нещата по правилния начин, ще намалее и корупция, и престъпност и т. Н.
Лесно е обаче само да се реве, а да действаш се иска воля и "топки", а тех ги нема...
20:45 19.12.2018
41 Дада
До коментар #12 от "s7un7":
Искам да кажа, че и се чудя на злоба.Не мога да си представя каква мъка има в тоя момент у Московски, а вие злобеете - защо?
Нито той е обреди, нито вие си помагате като пишете (и изживяват) такава злоба.
Всички лекари и учени ви обясняват, че стрес е вреден, а вие си го причинявате сами.
Замислете, защото това не са глупостите, а чиста химия, става ща в човешкото тяло.
Проблемите не са ОКОЛО ВАС, А ВЪТРЕ ВЪВ ВАС. ПРОМЕНЕТЕ СИ ВЪЗПРИЯТИЯТА ЗА ЗАОБИКАЛЯЩАТА ВИ СРЕДА И ЩЕ ВЗЕМЕ ДА ВИ СЕ ПОЛУЧИ- д сте поне малко доволни от това че сте живи, добре на хранени и облечени и т. Н.
Коментиран от #43
20:55 19.12.2018
42 Еретика
04:10 20.12.2018
43 Еретика
До коментар #41 от "Дада":
Не не е злоба а отчаяние.Злобар си ти.Коментиран от #48
04:12 20.12.2018
44 Еретика
До коментар #28 от "Plovdiv":
Не само ги е заслужавал а ми и си го и търсил.Жалкото е че едно невинно дете е платило с живота си за гнусотиите на гербаджиия спрямо нас неравните пред закона.04:17 20.12.2018
45 Еретика
До коментар #18 от "МОЛИ":
За съжаление детето е платило с живота си заради престъпленията на бандата ГЕРБ.04:21 20.12.2018
46 Tomov
До коментар #39 от "Стоянова":
Тя не му е ЖЕНА ПО ЗАКОН И КЛЕТВА НЕ Е ДАВАЛА. На такива жени им казват "държанки" ,"любовници" ,"човекът до него"........ и т.н. НО НЕ И "ЖЕНА МУ".Коментиран от #50
08:08 20.12.2018
47 Изненадан
До коментар #14 от "karadjata":
Така беше при комунизма , а защо сега е така и аз се чудя !?13:01 20.12.2018
48 Дада
До коментар #43 от "Еретика":
Можеш ли да се обоснове, че не те разбирам?Коментиран от #55
14:32 20.12.2018
49 Ynd
До коментар #11 от "ВЪЗРАСТЕН":
Ако мислиш и си разумен, такива неща не се случват.20:17 20.12.2018
50 Оракула от Делфи
До коментар #46 от "Tomov":
Стояла до него ,и гледала ,как краде, държавни милиони, значи, не е цвете, за мирисане!Без брак , а къщата и милионите на нея ?
Партия ГЕРБ ги възпита ,Цветан Цветанов ,с европейските ценности,националните интереси и геополетическото,
оправдание, за кражбите, от ТЕХНИТЕ МИНИСТРИ!
Крихте го, 10 години, и сега го изхвърлихте, като мръсно коте ! ,
13:46 03.01.2019
51 Димитър
До коментар #24 от "лепкавите мухи налазиха яко":
При бай Тошо и БКП беше точно така, всеки сгафил високопоставен другар го преместваха на друг и добре платен пост. Бодигарда на бай Тошо умното другаря Бойко Борисов явно е слушал внимателно какво му говори пастирчето което е охранявал. Цитат на премиера Борисов. Обещал съм на дядо им Тодор Живков да се грижа за тях клана Живкови. Думи на един десен политик и натовец. Истински антикомунист. Какво става герберчета, все още вярвате ли че Бойко е десен политик, а не най обикновен социалист - комунист и руски лобист.15:46 04.01.2019
52 Просто
До коментар #1 от "Мизирабъл":
Жената е обективна. Това, че обстоятелствата, при които се е случил този инцидент, бяха прикрити от обществото не означава, че тя не знае истината. А как се прощава убийството на дете?16:28 04.01.2019
53 Елфина
Коментиран от #59
16:57 05.01.2019
54 реалист
Коментиран от #60
12:05 10.01.2019
55 Еретика
До коментар #48 от "Дада":
Какво да кажа.Да те ограмотяване ли.Е какво да се прави като умственият ти багаж е недостатъчен.Жалко за теб.Аз не злобея.Просто жалко за невинното дете което плати с живота си пиянството на баща му.Това ги писаха хора които са били наясно със ситуацията.00:51 24.01.2019
56 todKosh
12:22 26.01.2019
57 Еретика
До коментар #5 от "Цацаров":
А бе какво ще му повдигнат обвинения,след като и той като теб лице комунистическия гъз на Бойко Борисов.10:29 27.01.2019
58 гочко
До коментар #2 от "У лево е Крим":
Той е менте! Свързан с т.н. Шони - п престъпник от 90-те! сега не смее да дойде в БГ!Необразован, с купена диплома от Свищов!
Фалша има край....
И жената знае всичко и се отдръпва от мекерето!
20:59 30.01.2019
59 гогята
До коментар #53 от "Елфина":
той е перде д драга! толкова народ е заърил с ментора си Шони21:02 30.01.2019
60 Този коментар е премахнат от модератор.