-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките размисли и стремежът към смислени преживявания ще бъдат по-силни днес. Еньовден е прекрасен повод да обърнете внимание на връзката си с природата и на нещата, които Ви носят вътрешен мир. След 10 часа ще погледнете по-оптимистично на бъдещите си планове и възможности. По обяд разговор или среща може да Ви вдъхнови да направите важна крачка напред. Вечерта е добре да не позволявате на чуждо напрежение да помрачава доброто Ви настроение.
Водолей (21.01 - 19.02)
Работните и обществените ангажименти ще изискват повече внимание през по-голямата част от деня. Ще имате възможност да покажете увереност и добра организация в ситуация, която другите намират за сложна. Еньовден Ви напомня, че успехът е по-сладък, когато е съчетан с грижа за собственото благополучие. Следобедът носи възможност за полезен разговор или добра новина. Вечерта не позволявайте на дребни провокации да развалят настроението Ви.
Козирог (23.12 - 20.01)
Контактите с приятели и съмишленици ще играят важна роля за настроението Ви днес. Ще получите полезна идея или подкрепа от човек, който вижда ситуацията от различен ъгъл. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за вътрешния баланс и възстановяването на силите. Следобедът е подходящ за разговори, планиране и общи начинания. Вечерта е добре да избягвате напрежение, породено от чужди очаквания.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Спокойният ритъм ще бъде по-полезен за Вас от опитите да поберете прекалено много задачи в един ден. Сутринта е възможно да надцените времето или възможностите си. След 10 часа ще предпочитате повече уединение и време за размисъл. Еньовден е подходящ момент да се откъснете от ежедневието и да се насладите на природата или на любим ритуал за почивка. Вечерта може да Ви направи по-чувствителни към поведението на околните.
Скорпион (24.10 - 22.11)
След навлизането на Луната във водите на Вашия знак ще усетите повече увереност и желание да действате по собствен начин. Денят е подходящ за лични инициативи, важни разговори и решения, които отлагате от известно време. Празникът на билките носи символика на пречистване и обновление, която ще бъде особено близка до Вашето настроение. По обяд ще усещате подкрепа от хора, които разбират намеренията Ви. Вечерта обаче е добре да избягвате прекалено остри реакции.
Везни (24.09 - 23.10)
Сутрешните часове може да Ви накарат да се колебаете между различни желания или възможности. Добре е да не вземате прибързани решения, особено ако ситуацията не е напълно ясна. След 10 часа вниманието Ви постепенно ще се насочи към по-практични въпроси и теми, свързани със сигурността. Еньовден е прекрасен повод да се погрижите за собственото си равновесие и добро настроение. Вечерта носи по-силни емоции около финансови или лични въпроси.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичният Ви поглед ще Ви помогне да се ориентирате правилно в събитията през деня. Еньовден носи подходяща енергия за грижа за здравето, почивка и възстановяване на силите. След навлизането на Луната в Скорпион разговорите ще станат по-съдържателни и интересни. По обяд ще имате възможност да изясните важен въпрос или да получите полезна информация. Вечерта е добре да избягвате излишна критичност към себе си и към другите.
Лъв (24.07 - 23.08)
Някои събития днес ще Ви накарат да погледнете по-внимателно към собствените си чувства и потребности. Сутринта може да донесе известна раздразнителност заради прекалено много ангажименти или очаквания. След 10 часа ще предпочитате повече спокойствие и време в позната среда. Еньовден е чудесен повод да си дадете почивка от шума и да се насладите на природата или на любимите си занимания. Вечерта е добре да не приемате всяка чужда дума като предизвикателство.
Рак (22.06 - 23.07)
Настроението Ви ще бъде по-топло и сърдечно, а хората около Вас ще усещат това. Денят носи хубава възможност да се свържете с близки хора или да възстановите контакт, който е бил занемарен. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за себе си и към всичко, което носи вътрешно обновление. Следобедът е особено благоприятен за лични разговори и приятни преживявания. Вечерта избягвайте да се задълбочавате в теми, които пораждат излишно напрежение.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Слънцето в Рак насочва вниманието Ви към по-стабилни и практични цели. Сутринта е възможно да се появи желание да поемете повече, отколкото реално можете да свършите за деня. Следобедът ще бъде много по-продуктивен и ще Ви помогне да подредите приоритетите си. Еньовден е добър повод да отделите време за разходка, чист въздух или грижа за собственото си благополучие. Вечерта е подходяща за спокойствие и дистанция от чужди драми.
Телец (21.04 - 21.05)
Празникът на билките носи подходящо настроение за грижа за тялото, почивка и време сред природата. Денят започва с повече движение и задачи, които изискват внимание към детайлите. След 10 часа отношенията ще излязат на преден план и някой може да потърси по-активно Вашето мнение или подкрепа. Разговорите ще бъдат искрени и полезни, ако оставите място и за чуждата гледна точка. Вечерта носи по-силни емоции, затова запазете спокойствие в по-напрегнати ситуации.
Овен (21.03 - 20.04)
Еньовден ще Ви напомни колко важно е понякога да забавите темпото и да обърнете внимание на простите неща, които Ви зареждат с енергия. Сутринта може да донесе разминаване в очакванията или прекалено голям ентусиазъм по дадена тема. След навлизането на Луната в Скорпион ще предпочитате по-сериозни разговори и по-дълбоки теми. По обяд ще успявате лесно да намирате правилния подход в отношенията си. Вечерта е добре да избягвате борба за надмощие и ненужни крайности.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Професора
16:34 21.01.2020
2 Ще ви призная
Коментиран от #4, #21, #41
16:36 21.01.2020
3 Феята
Коментиран от #7
16:36 21.01.2020
4 Професора
До коментар #2 от "Ще ви призная":
Тая е ромка.16:37 21.01.2020
5 Бай Хой
Като ти порасне детето да ти гледа циците на всякъде- безценно.
16:43 21.01.2020
6 Behemoth
Коментиран от #23, #28
16:53 21.01.2020
7 Гост
До коментар #3 от "Феята":
Ще бъде кръстено на великият композитор - Версаче!Коментиран от #42
16:57 21.01.2020
8 месара
17:04 21.01.2020
9 Биде
17:21 21.01.2020
10 Дядото
17:28 21.01.2020
11 аман
17:33 21.01.2020
12 Радо
17:41 21.01.2020
13 истината
тТова според теб любопитна новина ЛИ Е ЗА НАС ОБИКНОВЕНИТЕ ХОРА ИЛИ ИСКАШ ДА ПОКАЖЕШнейния статус?Ми пълна простотия е да ми говотиш за тая кифла дето дже приказки на кръст не може дакаже.С какво ти я намираш за специална ама все повече разбирам че ти си за доктор
17:50 21.01.2020
14 Оня
17:53 21.01.2020
15 James
17:55 21.01.2020
16 Този коментар е премахнат от модератор.
17 Мария
18:40 21.01.2020
18 МЪЖКИ ПРОСТАК
18:53 21.01.2020
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 Стволови клетки
19:56 21.01.2020
21 От дек на дек?
До коментар #2 от "Ще ви призная":
А Сашо Нереза и Сулю Паси не искаш ли да мандръсаш?20:08 21.01.2020
22 От тая смърделница
20:30 21.01.2020
23 Или просто това е само имидж
До коментар #6 от "Behemoth":
И всичко е обикновенна проституция20:32 21.01.2020
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 Мите
Лигла
21:29 21.01.2020
26 Анонимен
Джулка. Дано всички млади майки постъпват като теб... Може да нямат пари... Но малкото което могат да направят е да пускат снимки със бебетата си и всички които ще помагат за отглеждането им.... Никой както българските баби не се грижи така за внуците си.... Децата ни растат обгрижвани от цялата рода..... Имала съм много гости туристи.... И по този повод ще кажа... Че българката баба е неотлъчно от внуците си докато мама и тате си почиват .... А германците, норвежците и други какво... Излизат от стаята си... Бебето плаче в другата но не ги интерисува.... Българина до края на живота си се грижи за децата си... А другите като навършат 18 и ги пускат на свобода.... Моите деца когато и да дойдат винаги сядат на масата.... Но при другите не е така.... Ако посетят родителите си по работа стоят и чакат до като си довършат вечерята..... Снимките които качваш нека всички правят така... Да се разбере че българина няма деца за даване... Децата са обгрижвани.... Има деца в риск, но те са друг случай ....
00:56 22.01.2020
27 Този коментар е премахнат от модератор.
28 Да така е
До коментар #6 от "Behemoth":
Това са част от диваците дето са вербувани да всяват морален упадък у обществото по всички направления05:45 22.01.2020
29 Иванов
08:28 22.01.2020
30 Стоянов
08:38 22.01.2020
31 незнайко
10:31 22.01.2020
32 баба меца
10:52 22.01.2020
33 Този коментар е премахнат от модератор.
34 Обикновен Бг
Какви 10 000 за замръзване на стволови клетки бе идиоти.
Там цените се измерват от 300 000 ЕВРО НАГОРЕ, и то в центъра в Берлин.
А в Лондон минималната цена е 500 000 ЕВРО.
Отделно се плаща подръжка за година.
Абе "чесните" журналисти, поне прочетете малко.
10 000 лв. Моля ти се, тъпанари.
Коментиран от #44
11:10 22.01.2020
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 Аман
11:22 22.01.2020
37 Хахахах
11:24 22.01.2020
38 Жалко
11:28 22.01.2020
39 Спокоен съм
11:32 22.01.2020
40 Този коментар е премахнат от модератор.
41 Емил
До коментар #2 от "Ще ви призная":
Ти си страшно болен мозък,това животно до те възбужда12:32 22.01.2020
42 Този коментар е премахнат от модератор.
43 Този коментар е премахнат от модератор.
44 Коментара
До коментар #34 от "Обикновен Бг":
Ти тамън ли си БЕ мойто момче, имаш ли на идея какво пишеш?! На синът ми също запазихме стволови клетки, съхраняват се в Лондон, до навършване на 18г...... струва точно 5000лв.... всичко!14:39 22.01.2020
45 Този коментар е премахнат от модератор.
46 сноу
15:12 22.01.2020
47 qwerty
09:19 24.01.2020