-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
Вътрешната чувствителност ще Ви помогне да улавяте нюансите в поведението на околните. Денят може да донесе известна неяснота около бъдещи планове или обещания, които все още нямат стабилна основа. Вместо да се тревожите, оставете времето да покаже истинската картина. Следобедът ще Ви даде повече увереност и усещане за посока. Вечерта е подходяща за спокойни занимания, музика и хора, които Ви носят душевен мир.
Водолей (21.01 - 19.02)
Срещите с интересни хора могат да се окажат особено ценни и вдъхновяващи. Денят е благоприятен за приятелства, общи проекти и обсъждане на бъдещи идеи. Възможно е някой да представи ситуация по по-оптимистичен начин, отколкото реалността позволява. Следобедът ще помогне да разграничите мечтите от фактите. Вечерта носи приятно усещане за подкрепа и принадлежност.
Козирог (23.12 - 20.01)
По-спокойният ритъм ще Ви даде възможност да обърнете внимание на важни вътрешни процеси и решения. Някои въпроси ще се изяснят именно когато спрете да ги притискате с очаквания. Денят е подходящ за почивка, размисъл и подготовка за следващите стъпки. Следобедът носи усещане за стабилност и увереност. Вечерта е добра за тишина, уют и възстановяване на енергията.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Ентусиазмът и доброто настроение ще бъдат Ваши верни спътници през по-голямата част от деня. Ще привличате хората с откритото си поведение и способността да вдъхновявате околните. Възможно е обаче да идеализирате определена ситуация или човек повече от необходимото. Следобедът ще внесе повече реалистичност и увереност в преценките Ви. Вечерта е чудесна за приятелски срещи и споделени преживявания.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Усещането за стабилност ще бъде особено важно за Вас днес. Денят е подходящ за подреждане на приоритетите и за решения, които имат дългосрочно значение. Възможно е да се появи известна неяснота около тема, свързана с лични желания или очаквания. Следобедът ще Ви помогне да погледнете по-практично на ситуацията. Вечерта носи спокойствие и удовлетворение от добре свършеното.
Везни (24.09 - 23.10)
Любопитството към нови идеи и хора ще направи деня интересен и разнообразен. Възможно е да чуете информация, която първоначално да Ви обърка или да събуди съмнения. Не бързайте да реагирате, преди да разполагате с всички факти. Следобедът е благоприятен за срещи, кратки пътувания и изясняване на недоразумения. Вечерта носи хармония и добро настроение.
Дева (24.08 - 23.09)
Домът и близките хора ще бъдат по-важни от обичайното през този ден. Ще се чувствате добре, когато около Вас има спокойствие, ред и предвидимост. Възможно е да се наложи да внесете повече яснота по въпрос, който напоследък е оставал на заден план. Следобедът ще помогне за намиране на разумни решения и възстановяване на хармонията. Вечерта носи уют и приятно усещане за сигурност.
Лъв (24.07 - 23.08)
Доброто настроение ще Ви помага да преодолявате по-лесно дребните затруднения на деня. Възможно е някоя идея или мечта да изглежда много примамлива, но да има нужда от по-реалистична оценка. Денят е чудесен за творчество, романтика и занимания, които Ви носят радост. Следобедът носи повече стабилност и приятно усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за красиви моменти и споделени емоции.
Рак (22.06 - 23.07)
Някои ежедневни задачи ще изискват повече внимание и концентрация. Възможно е да се почувствате раздвоени между това, което искате да направите, и това, което реално е необходимо в момента. Денят е подходящ за спокойна работа, грижа за здравето и подреждане на важни ангажименти. Следобедът ще донесе усещане за ред и по-добра организация. Вечерта е благоприятна за почивка и възстановяване на силите.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Хората около Вас ще имат важно влияние върху настроението и решенията Ви. Денят е подходящ за сътрудничество, споделяне на идеи и изграждане на нови контакти. Възможно е да получите обещание или предложение, което звучи много привлекателно, но изисква допълнителна проверка. Следобедът ще внесе повече яснота и увереност. Вечерта е добра за близки отношения и приятни срещи.
Телец (21.04 - 21.05)
Спокойствието и вътрешният баланс ще бъдат най-ценните Ви съюзници днес. Някои въпроси може да изискват повече време за изясняване, отколкото бихте искали. Вместо да настоявате за незабавни отговори, оставете събитията да се развият естествено. Денят е подходящ за подреждане на лични приоритети и укрепване на важни отношения. Вечерта носи усещане за сигурност и душевен комфорт.
Овен (21.03 - 20.04)
Енергията на деня ще Ви насърчава да излезете от рутината и да потърсите нови впечатления. Възможно е някоя ситуация да изглежда по-обещаваща, отколкото е в действителност, затова не бързайте с окончателните решения. Денят е благоприятен за срещи, учене и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Следобедът носи повече стабилност и подкрепа от хора, на които имате доверие. Вечерта е чудесна за приятни емоции и вдъхновяващи разговори.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Котарака в чизми
14:31 26.04.2020
2 Бай Урко
14:33 26.04.2020
3 волен сидеров
14:36 26.04.2020
4 Алина22
Коментиран от #15, #20
14:37 26.04.2020
5 Танас
14:38 26.04.2020
6 Лилави венци със самочувствие
14:48 26.04.2020
7 Настопроценти
14:58 26.04.2020
8 яяй
14:59 26.04.2020
9 6835
Коментиран от #11
14:59 26.04.2020
10 Георги Илиев Митев
Днеска будуват, утре флиртуват, вдругиден си пазаруват после пък празнуват и накрая пак пируват. Седмицата свърши, месецът привърши и годината завърши ,а работата си... не свърши.
Автор: Георги Илиев Митев. Потърпевш от милицията ,военните ,полицията, медиците и граждани. Трето поколение репресиран. Град София (2014).
15:00 26.04.2020
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 qwerty
15:10 26.04.2020
13 Този коментар е премахнат от модератор.
14 Риба
15:39 26.04.2020
15 Хей Алинче
До коментар #4 от "Алина22":
Тия са от ПОЗИТАНО, всички са Обратни, с гаджета не може ги съблазниш!😂15:43 26.04.2020
16 Този коментар е премахнат от модератор.
17 митака
Коментиран от #30, #31
16:02 26.04.2020
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 Не благодаря тази да ме ногорещава
Гадни крака целите във вени и кокали, жилки.
16:33 26.04.2020
20 Ха ха ха ха ха ха
До коментар #4 от "Алина22":
Мен не ме мисли.Обаче май на теб ти е скучно!
16:39 26.04.2020
21 Е и ?
.......Е И ???
Сега к'во, с пета в челото ли да се ударя?!
16:42 26.04.2020
22 vasik atanasova
фотошоп
и тя отива към милфките
16:44 26.04.2020
23 Синдикат на Ало Измамниците
16:45 26.04.2020
24 Борат
18:01 26.04.2020
25 ХУИЧО
19:42 26.04.2020
26 Moj
Коментиран от #27, #29
20:57 26.04.2020
27 moj
До коментар #26 от "Moj":
*ефект20:58 26.04.2020
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 Дидо икебаната
До коментар #26 от "Moj":
Кой е виновен ,че си невзрачен .22:58 26.04.2020
30 Този коментар е премахнат от модератор.
31 Анатоли Кирилов
До коментар #17 от "митака":
Биляна ЙотовскаНа първо място, според мен е един невероятен човек... Зажалост не я познавам лично и никога не съм я виждал на живо, само по телевизията и от там съм си изградили, някакво мнение... Мисля, че е един лъчезарен човек... Мое мнение...
Винаги е усмихната и добронамерена, какво повече да искаш от един човек...
А дали е наистина толкова готина и усмихната и в живота... И дали наистина толкова вкусно готви? :)
Само нейното семейство и най-близкитей приятели могат да кажат те я познава най-добре...
Първо ме опознай, А чак тогава ме коментирай и съди... Тази реплика е лично мое расъждение... Защото хора завистници са ме съдили и коментирали, А дори не се познаваме...
Как е възможно...?
Това е завистта, Че другият е успял, А той не е... Тъпче на място с години и обсъжда хората... Защо не са успели такива хора?
Малък съвет:
Хора, не завиждайте на хората, който са постигнали нещо дори и малко да е, А се погледнете в огледалото и се запитайте?
Аз защо не съм постигнал нещо... Защо? Защо?
Това, че съм успял в фирмата в която работя и заемам висока позиция... Първото е Възпитание, Уважение, Честност, Респект към Работодателя си и мнооого труд и физически и умствен...
А за мен, моят Работодател е моят Идол... Той ме храни от четиринадесет годишен, А вмомента съм на четиридесет и три...
Само му пожелавам от цялото си сърце да ми е жив и здрав...
Така, Че Хора! Дори и да не ви се отдава (различни хора, различни характери), така е, но
Коментиран от #35
05:03 27.04.2020
32 Когата природа та и е поставила Отличен
07:29 27.04.2020
33 Няма как да завиждаме на
08:16 27.04.2020
34 за показване на задник на публично място
10:28 27.04.2020
35 ПРАВ СИ БРАТО
До коментар #31 от "Анатоли Кирилов":
БИЛЯНА Е ГОТИНА.....СЛАДУРАНА.....И МНОГО ПОЗИТИВНА......!!!!!!!!!11:31 27.04.2020
36 Този коментар е премахнат от модератор.