-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
Вътрешният Ви свят ще бъде особено богат и наситен с усещания през целия ден. Сутрешните часове носят топлина, вдъхновение и приятно усещане за подкрепа от околните. Следобедът ще насочи вниманието Ви към работа, ежедневие и грижа за личния комфорт. Ще усещате по-силно нуждата да бъдете полезни, но без да жертвате собственото си спокойствие. Вечерта е чудесна за творчество, романтика и красиви моменти, които докосват сърцето.
Водолей (21.01 - 19.02)
Отношенията ще бъдат във фокуса на деня и ще изискват повече внимание към чувствата на другите. Сутринта е благоприятна за спокойни разговори и споделени планове. Следобедът ще внесе повече страст, желание за близост и нужда да бъдете оценени. Възможно е някой да покаже по-силни емоции или ревност, отколкото очаквате. Вечерта е подходяща за искрен разговор и възстановяване на хармонията.
Козирог (23.12 - 20.01)
Някои ситуации днес ще изискват повече търпение и емоционална зрялост. Сутринта е подходяща за разговори, свързани с близки отношения, доверие или важни лични теми. Следобедът ще направи атмосферата по-интензивна и ще извади на повърхността по-дълбоки чувства. Вместо да се затваряте в себе си, опитайте да говорите открито за това, което Ви тревожи. Вечерта носи възможност за емоционално освобождаване и яснота.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Динамиката на деня ще Ви подтиква към свобода и новите впечатления ще бъде особено силно днес. Сутринта носи добро настроение, вдъхновение и възможност за приятни разговори. Следобедът ще Ви подтикне към повече движение, смели идеи и желание да разширите хоризонтите си. Денят е чудесен за пътувания, срещи и творчески занимания. Вечерта може да Ви донесе силна емоция или разговор, който ще остави дълбок отпечатък.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Интуицията Ви ще бъде силна и ще Ви помага да разбирате истинските мотиви на хората около Вас. Сутринта е подходяща за важни разговори и подреждане на бъдещи цели. Следобедът ще Ви постави по-ясно в центъра на вниманието и ще изисква увереност в поведението Ви. Някой може да провокира по-силна реакция у Вас, особено ако усетите натиск или опит за контрол. Вечерта е добре да търсите баланс, а не надмощие.
Везни (24.09 - 23.10)
Сряда ще Ви донесе повече желание за красиви преживявания и приятна компания. Сутрешните часове са благоприятни за разговори с хора, които Ви вдъхновяват и подкрепят. Следобедът ще насочи вниманието Ви към приятелства, общи планове и бъдещи идеи. Ще усещате по-силно нуждата от хармония, но и от искреност в отношенията. Вечерта може да донесе интензивен разговор или силна емоция, която трудно ще остане скрита.
Дева (24.08 - 23.09)
Хората около Вас ще играят важна роля за настроението и решенията Ви днес. Сутринта е подходяща за приятелски разговори, екипна работа и обсъждане на общи идеи. Следобедът може да Ви направи по-чувствителни към атмосферата и поведението на околните. Не е необходимо да поемате всяка чужда емоция върху себе си. Вечерта е добра за тиха почивка, музика или време далеч от излишен шум.
Лъв (24.07 - 23.08)
Следобедът ще постави началото на по-ярък и активен период за Вас. До тогава може да предпочитате повече спокойствие и време за размисъл. Днес ще привличате внимание с лекота и ще излъчвате особена харизма. Денят е чудесен за срещи, романтика и занимания, които Ви носят радост. Вечерта обаче е добре да избягвате прекалено драматични реакции или опити да контролирате всяка ситуация.
Рак (22.06 - 23.07)
Луната и Юпитер във Вашия знак ще направят деня по-светъл, емоционален и изпълнен с усещане за възможности. Ще бъдете по-отворени към хората и по-склонни да показвате чувствата си. Сутринта е особено благоприятна за лични разговори, срещи и важни решения. Следобедът постепенно ще насочи вниманието Ви към практични теми и въпроси, свързани със сигурността. Вечерта носи силни емоции и желание да защитите това, което е важно за Вас.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Денят ще Ви подтиква да мислите за сигурността, личните ценности и важните за Вас хора. Сутринта е подходяща за практични решения и разговори, свързани с бъдещи планове. Следобедът ще внесе повече динамика, движение и желание за разнообразие. Ще привличате внимание с естествения си чар и умението да намирате точните думи. Вечерта е добре да избягвате излишни спорове и борба за надмощие.
Телец (21.04 - 21.05)
Разговорите днес ще бъдат по-топли и искрени, особено в първата половина на деня. Ще успявате лесно да създавате уютна атмосфера около себе си и да печелите симпатиите на околните. Следобедът ще насочи вниманието Ви към дома, личния комфорт и семейните теми. Възможно е някой да реагира по-чувствително от очакваното, затова подбирайте внимателно думите си. Вечерта носи красиви емоции и нужда от повече спокойствие.
Овен (21.03 - 20.04)
Сряда започва с по-меко настроение и желание да обърнете внимание на близките хора и домашния комфорт. Сутрешните часове могат да донесат приятна новина или усещане за повече подкрепа от страна на семейството. Следобедът ще промени ритъма и ще Ви даде повече увереност и желание да бъдете забелязани. В отношенията ще има силни емоции, затова избягвайте крайни реакции и ненужни сцени. Вечерта е чудесна за романтика, творчество или вдъхновяваща среща.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Хриси
Коментиран от #2
11:27 09.01.2013
2 PlimP
До коментар #1 от "Хриси":
1, тва си е на 90% мъжки задник :D(този от твоя линк), ако го убуеш в панталони унисекс, гарантирам че разлика спрямо мъжкия няма да видиш, жената трябва да има по-голям ханш, че да се клати добре, а тва от снимките по-горе, си плаче за дълбока оран
Коментиран от #3
11:32 09.01.2013
3 Хриси
До коментар #2 от "PlimP":
Винаги съм казвала, че мъжете ен разбират от жени :)(без лоши чувства)
Просто не мога да разбера как нещо толкова голямо може да бъде "най-красивото бразилско дупе". За това, че жената трябва да има по-голям ханш съм съгласна, женствено е да има извивики, ама чаак пзк толкова...
11:40 09.01.2013
4 bmw fen
11:53 09.01.2013
5 Бай Ганя Балканский
Коментиран от #12
11:54 09.01.2013
6 Кофти
Коментиран от #8, #38
11:57 09.01.2013
7 Манчо
Коментиран от #11
11:57 09.01.2013
8 аз ще се прежаля
До коментар #6 от "Кофти":
Коментар до #6:.............................
само да ми се помоли;)
сразу ще я обладая
12:05 09.01.2013
9 аз
12:08 09.01.2013
10 АЗ
12:10 09.01.2013
11 Кофти
До коментар #7 от "Манчо":
господин ...............,мъж съм и не казвам, че бих я върнал тая, ама както вече уточних: какви по-уникални има, тая и в муцуната даже не става.. Айде със здраве, дечко
12:13 09.01.2013
12 Хриси
До коментар #5 от "Бай Ганя Балканский":
Просто българките сме толкова критични към външния си вид. Не мисля, че ако българка изглеждаше така, би се гордяла със себе си. Не смятам, че сме на-красивите жени на света и дори смятам бразилките за принципно по-красиви. Но тази жена (първата) не е пример за естетика, поне за мен. Втората по-става!А за секси, вероятно има нещо секси (и в първата) за мъжете, тук съм безсилна с коментар :)
Коментиран от #54
12:24 09.01.2013
13 Гост
12:26 09.01.2013
14 Гого
12:32 09.01.2013
15 ХХХ
Едно е сигурно. Това дупе доста храна гълта и навярно доста изхвърля. ;)
Темата за имплантите и медикаментите, които бразилките от ранна възраст си инжектират за да са им повдигнати и така изглеждащи точно тези части от тялото, няма да я коментирам и сами може да се запознаете, ако проявите здрав разум и интерес.
12:36 09.01.2013
16 зло куче
12:46 09.01.2013
17 Муню
12:46 09.01.2013
18 охооо
13:02 09.01.2013
19 icaka
13:06 09.01.2013
20 Реалист
13:20 09.01.2013
21 ----------
13:33 09.01.2013
22 Даа
13:55 09.01.2013
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 madafaka
14:37 09.01.2013
25 pechalbata.com
14:42 09.01.2013
26 koko
14:48 09.01.2013
27 Станимир Христов
14:52 09.01.2013
28 Шишо
15:34 09.01.2013
29 хахахаха
15:38 09.01.2013
30 гесеем
15:47 09.01.2013
31 Курдо Коленко
15:50 09.01.2013
32 Petko
15:56 09.01.2013
33 Максито
16:05 09.01.2013
34 никсън
16:15 09.01.2013
35 ЗЛАТКО злобарката
16:28 09.01.2013
36 ЗЛАТКО злобарката
16:29 09.01.2013
37 СС
17:04 09.01.2013
38 huio
До коментар #6 от "Кофти":
6te i otvoria filiite s udovolstvie17:05 09.01.2013
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 заза
18:43 09.01.2013
41 prizrak
18:47 09.01.2013
42 Иван Костов
20:03 09.01.2013
43 гост
Коментиран от #45
20:25 09.01.2013
44 --=--=--
20:32 09.01.2013
45 дедушка
До коментар #43 от "гост ":
...ще зацапа свещитемацето има хубаво фитнес-дупе. има и слабо, мускулесто кръстче. интересно, как са й пораснали ц.ците (от последните снимки към първите) ? просто не ми го побира ума. от боза ли?
До Христина - коментар1: Христинче, тази снимка е на активна спортистка. Това е блян. веднага се сещам и за Ивет Лалова.
21:03 09.01.2013
46 дедушка
21:08 09.01.2013
47 ЗЛАТКО злобарката
21:27 09.01.2013
48 ЗЛАТКО злобарката
21:28 09.01.2013
49 ГЪЗОМАН
21:28 09.01.2013
50 ТАД
22:08 09.01.2013
51 вуяя
22:50 09.01.2013
52 Мартин 123
23:34 09.01.2013
53 анастас анастасов
04:40 10.01.2013
54 анастас анастасов
До коментар #12 от "Хриси":
колежке става въпрос за дупе а не за закачалка за дрехи....04:42 10.01.2013
55 турист
10:33 10.01.2013
56 готин
12:59 10.01.2013
57 Този коментар е премахнат от модератор.
58 готин
сега да открием защо е с бели обувки....
19:57 10.01.2013
59 УЖАС!
22:12 10.01.2013
60 бат Митко
22:30 10.01.2013
61 112
01:49 11.01.2013
62 Банскалия
07:04 20.12.2017
63 Голям прос
Коментиран от #64
19:20 30.12.2017
64 Марони
До коментар #63 от "Голям прос":
Така си е,Голям!Големия г*з е като големият двигател-голям тласък,голям кеф.Щом е хубав,па и големичък...21:30 29.01.2018