-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките размисли и стремежът към смислени преживявания ще бъдат по-силни днес. Еньовден е прекрасен повод да обърнете внимание на връзката си с природата и на нещата, които Ви носят вътрешен мир. След 10 часа ще погледнете по-оптимистично на бъдещите си планове и възможности. По обяд разговор или среща може да Ви вдъхнови да направите важна крачка напред. Вечерта е добре да не позволявате на чуждо напрежение да помрачава доброто Ви настроение.
Водолей (21.01 - 19.02)
Работните и обществените ангажименти ще изискват повече внимание през по-голямата част от деня. Ще имате възможност да покажете увереност и добра организация в ситуация, която другите намират за сложна. Еньовден Ви напомня, че успехът е по-сладък, когато е съчетан с грижа за собственото благополучие. Следобедът носи възможност за полезен разговор или добра новина. Вечерта не позволявайте на дребни провокации да развалят настроението Ви.
Козирог (23.12 - 20.01)
Контактите с приятели и съмишленици ще играят важна роля за настроението Ви днес. Ще получите полезна идея или подкрепа от човек, който вижда ситуацията от различен ъгъл. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за вътрешния баланс и възстановяването на силите. Следобедът е подходящ за разговори, планиране и общи начинания. Вечерта е добре да избягвате напрежение, породено от чужди очаквания.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Спокойният ритъм ще бъде по-полезен за Вас от опитите да поберете прекалено много задачи в един ден. Сутринта е възможно да надцените времето или възможностите си. След 10 часа ще предпочитате повече уединение и време за размисъл. Еньовден е подходящ момент да се откъснете от ежедневието и да се насладите на природата или на любим ритуал за почивка. Вечерта може да Ви направи по-чувствителни към поведението на околните.
Скорпион (24.10 - 22.11)
След навлизането на Луната във водите на Вашия знак ще усетите повече увереност и желание да действате по собствен начин. Денят е подходящ за лични инициативи, важни разговори и решения, които отлагате от известно време. Празникът на билките носи символика на пречистване и обновление, която ще бъде особено близка до Вашето настроение. По обяд ще усещате подкрепа от хора, които разбират намеренията Ви. Вечерта обаче е добре да избягвате прекалено остри реакции.
Везни (24.09 - 23.10)
Сутрешните часове може да Ви накарат да се колебаете между различни желания или възможности. Добре е да не вземате прибързани решения, особено ако ситуацията не е напълно ясна. След 10 часа вниманието Ви постепенно ще се насочи към по-практични въпроси и теми, свързани със сигурността. Еньовден е прекрасен повод да се погрижите за собственото си равновесие и добро настроение. Вечерта носи по-силни емоции около финансови или лични въпроси.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичният Ви поглед ще Ви помогне да се ориентирате правилно в събитията през деня. Еньовден носи подходяща енергия за грижа за здравето, почивка и възстановяване на силите. След навлизането на Луната в Скорпион разговорите ще станат по-съдържателни и интересни. По обяд ще имате възможност да изясните важен въпрос или да получите полезна информация. Вечерта е добре да избягвате излишна критичност към себе си и към другите.
Лъв (24.07 - 23.08)
Някои събития днес ще Ви накарат да погледнете по-внимателно към собствените си чувства и потребности. Сутринта може да донесе известна раздразнителност заради прекалено много ангажименти или очаквания. След 10 часа ще предпочитате повече спокойствие и време в позната среда. Еньовден е чудесен повод да си дадете почивка от шума и да се насладите на природата или на любимите си занимания. Вечерта е добре да не приемате всяка чужда дума като предизвикателство.
Рак (22.06 - 23.07)
Настроението Ви ще бъде по-топло и сърдечно, а хората около Вас ще усещат това. Денят носи хубава възможност да се свържете с близки хора или да възстановите контакт, който е бил занемарен. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за себе си и към всичко, което носи вътрешно обновление. Следобедът е особено благоприятен за лични разговори и приятни преживявания. Вечерта избягвайте да се задълбочавате в теми, които пораждат излишно напрежение.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Слънцето в Рак насочва вниманието Ви към по-стабилни и практични цели. Сутринта е възможно да се появи желание да поемете повече, отколкото реално можете да свършите за деня. Следобедът ще бъде много по-продуктивен и ще Ви помогне да подредите приоритетите си. Еньовден е добър повод да отделите време за разходка, чист въздух или грижа за собственото си благополучие. Вечерта е подходяща за спокойствие и дистанция от чужди драми.
Телец (21.04 - 21.05)
Празникът на билките носи подходящо настроение за грижа за тялото, почивка и време сред природата. Денят започва с повече движение и задачи, които изискват внимание към детайлите. След 10 часа отношенията ще излязат на преден план и някой може да потърси по-активно Вашето мнение или подкрепа. Разговорите ще бъдат искрени и полезни, ако оставите място и за чуждата гледна точка. Вечерта носи по-силни емоции, затова запазете спокойствие в по-напрегнати ситуации.
Овен (21.03 - 20.04)
Еньовден ще Ви напомни колко важно е понякога да забавите темпото и да обърнете внимание на простите неща, които Ви зареждат с енергия. Сутринта може да донесе разминаване в очакванията или прекалено голям ентусиазъм по дадена тема. След навлизането на Луната в Скорпион ще предпочитате по-сериозни разговори и по-дълбоки теми. По обяд ще успявате лесно да намирате правилния подход в отношенията си. Вечерта е добре да избягвате борба за надмощие и ненужни крайности.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Хриси
Коментиран от #2
11:27 09.01.2013
2 PlimP
До коментар #1 от "Хриси":
1, тва си е на 90% мъжки задник :D(този от твоя линк), ако го убуеш в панталони унисекс, гарантирам че разлика спрямо мъжкия няма да видиш, жената трябва да има по-голям ханш, че да се клати добре, а тва от снимките по-горе, си плаче за дълбока оран
Коментиран от #3
11:32 09.01.2013
3 Хриси
До коментар #2 от "PlimP":
Винаги съм казвала, че мъжете ен разбират от жени :)(без лоши чувства)
Просто не мога да разбера как нещо толкова голямо може да бъде "най-красивото бразилско дупе". За това, че жената трябва да има по-голям ханш съм съгласна, женствено е да има извивики, ама чаак пзк толкова...
11:40 09.01.2013
4 bmw fen
11:53 09.01.2013
5 Бай Ганя Балканский
Коментиран от #12
11:54 09.01.2013
6 Кофти
Коментиран от #8, #38
11:57 09.01.2013
7 Манчо
Коментиран от #11
11:57 09.01.2013
8 аз ще се прежаля
До коментар #6 от "Кофти":
Коментар до #6:.............................
само да ми се помоли;)
сразу ще я обладая
12:05 09.01.2013
9 аз
12:08 09.01.2013
10 АЗ
12:10 09.01.2013
11 Кофти
До коментар #7 от "Манчо":
господин ...............,мъж съм и не казвам, че бих я върнал тая, ама както вече уточних: какви по-уникални има, тая и в муцуната даже не става.. Айде със здраве, дечко
12:13 09.01.2013
12 Хриси
До коментар #5 от "Бай Ганя Балканский":
Просто българките сме толкова критични към външния си вид. Не мисля, че ако българка изглеждаше така, би се гордяла със себе си. Не смятам, че сме на-красивите жени на света и дори смятам бразилките за принципно по-красиви. Но тази жена (първата) не е пример за естетика, поне за мен. Втората по-става!А за секси, вероятно има нещо секси (и в първата) за мъжете, тук съм безсилна с коментар :)
Коментиран от #54
12:24 09.01.2013
13 Гост
12:26 09.01.2013
14 Гого
12:32 09.01.2013
15 ХХХ
Едно е сигурно. Това дупе доста храна гълта и навярно доста изхвърля. ;)
Темата за имплантите и медикаментите, които бразилките от ранна възраст си инжектират за да са им повдигнати и така изглеждащи точно тези части от тялото, няма да я коментирам и сами може да се запознаете, ако проявите здрав разум и интерес.
12:36 09.01.2013
16 зло куче
12:46 09.01.2013
17 Муню
12:46 09.01.2013
18 охооо
13:02 09.01.2013
19 icaka
13:06 09.01.2013
20 Реалист
13:20 09.01.2013
21 ----------
13:33 09.01.2013
22 Даа
13:55 09.01.2013
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 madafaka
14:37 09.01.2013
25 pechalbata.com
14:42 09.01.2013
26 koko
14:48 09.01.2013
27 Станимир Христов
14:52 09.01.2013
28 Шишо
15:34 09.01.2013
29 хахахаха
15:38 09.01.2013
30 гесеем
15:47 09.01.2013
31 Курдо Коленко
15:50 09.01.2013
32 Petko
15:56 09.01.2013
33 Максито
16:05 09.01.2013
34 никсън
16:15 09.01.2013
35 ЗЛАТКО злобарката
16:28 09.01.2013
36 ЗЛАТКО злобарката
16:29 09.01.2013
37 СС
17:04 09.01.2013
38 huio
До коментар #6 от "Кофти":
6te i otvoria filiite s udovolstvie17:05 09.01.2013
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 заза
18:43 09.01.2013
41 prizrak
18:47 09.01.2013
42 Иван Костов
20:03 09.01.2013
43 гост
Коментиран от #45
20:25 09.01.2013
44 --=--=--
20:32 09.01.2013
45 дедушка
До коментар #43 от "гост ":
...ще зацапа свещитемацето има хубаво фитнес-дупе. има и слабо, мускулесто кръстче. интересно, как са й пораснали ц.ците (от последните снимки към първите) ? просто не ми го побира ума. от боза ли?
До Христина - коментар1: Христинче, тази снимка е на активна спортистка. Това е блян. веднага се сещам и за Ивет Лалова.
21:03 09.01.2013
46 дедушка
21:08 09.01.2013
47 ЗЛАТКО злобарката
21:27 09.01.2013
48 ЗЛАТКО злобарката
21:28 09.01.2013
49 ГЪЗОМАН
21:28 09.01.2013
50 ТАД
22:08 09.01.2013
51 вуяя
22:50 09.01.2013
52 Мартин 123
23:34 09.01.2013
53 анастас анастасов
04:40 10.01.2013
54 анастас анастасов
До коментар #12 от "Хриси":
колежке става въпрос за дупе а не за закачалка за дрехи....04:42 10.01.2013
55 турист
10:33 10.01.2013
56 готин
12:59 10.01.2013
57 Този коментар е премахнат от модератор.
58 готин
сега да открием защо е с бели обувки....
19:57 10.01.2013
59 УЖАС!
22:12 10.01.2013
60 бат Митко
22:30 10.01.2013
61 112
01:49 11.01.2013
62 Банскалия
07:04 20.12.2017
63 Голям прос
Коментиран от #64
19:20 30.12.2017
64 Марони
До коментар #63 от "Голям прос":
Така си е,Голям!Големия г*з е като големият двигател-голям тласък,голям кеф.Щом е хубав,па и големичък...21:30 29.01.2018