28 Юни, 2021 15:04 5 581 9

Фолк певец се сбогува с феновете си

  • фолк певец-
  • сбогува-
  • силвестър матее-
  • силвър

Неочакваната новина дойде като гръм от ясно небе

Силвестър Матеев – Силвър сложи край на публичните си изяви. От екипа на музикалния продуцент и фолк изпълнител обявиха изненадващото му решение чрез пост в социалните мрежи. "Скъпи приятели, информираме ви, че за неопределен период от време Силвър прекратява своите публични изяви, но не и музикалната си кариера“ – гласи публикацията.

Неочакваната новина дойде като гръм от ясно небе за феновете на музиканта, предвид факта, че летният сезон е най-силният за изпълнителя и групата му. За момента не става ясна и причината за прекратяването на клубните участия на звездата. Приближени на Силвър коментират, че е предприел тази крачка поради лични причини, които до момента не са обявени публично. От лейбъла на композитора също запазиха мълчание, като въпросите на тази тема биват любезно отклонявани.

Междувременно днес официалния инстаграм профил на звездата осъмна празен, като в него са изтрити всички снимки на Силвестър Матеев, което още повече озадачи меломаните, пише Хотнюз.


Поставете оценка:
Оценка 2.6 от 5 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Koi40

    40 1 Отговор
    А дано и всичките други негови попфолк колеги последват примера му че вече читав тинейджър не остана
  • 2 Псевдоним

    18 0 Отговор
    Най-много да са спипали някой от приближените му за разпространение на наркотици.
  • 3 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 4 Яшко

    30 0 Отговор
    Някой изобщо направи ли си труда , да си зададе въпроса , кое е силвър или какво е той , как така , че и фенове имал ??

    Коментиран от #8

  • 5 Анцуга, тръц, пръц, тръц, и сугань

    23 1 Отговор
    Силвър.казвате,за първи път го чувам...!
  • 6 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 7 Гост

    9 0 Отговор
    Къде е младоженеца да обясни кой е тоя и колко е велик . Айде чалга фенче чакаме сведения . Извади чалгарските списания и пише за тоя . Дано и другите боклуци като него му последват примера всички до един.
  • 8 Орел

    6 1 Отговор

    До коментар #4 от "Яшко":

    Този за първи и ,надявам се, за последен път го чувам!
    Джендър някакъв! Няма да ми липсва.
  • 9 Коту му разказа на набора

    1 1 Отговор
    Напиши го в мемоарна книга, да си го четеш. и там..!