-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
Вътрешната чувствителност ще Ви помогне да улавяте нюансите в поведението на околните. Денят може да донесе известна неяснота около бъдещи планове или обещания, които все още нямат стабилна основа. Вместо да се тревожите, оставете времето да покаже истинската картина. Следобедът ще Ви даде повече увереност и усещане за посока. Вечерта е подходяща за спокойни занимания, музика и хора, които Ви носят душевен мир.
Водолей (21.01 - 19.02)
Срещите с интересни хора могат да се окажат особено ценни и вдъхновяващи. Денят е благоприятен за приятелства, общи проекти и обсъждане на бъдещи идеи. Възможно е някой да представи ситуация по по-оптимистичен начин, отколкото реалността позволява. Следобедът ще помогне да разграничите мечтите от фактите. Вечерта носи приятно усещане за подкрепа и принадлежност.
Козирог (23.12 - 20.01)
По-спокойният ритъм ще Ви даде възможност да обърнете внимание на важни вътрешни процеси и решения. Някои въпроси ще се изяснят именно когато спрете да ги притискате с очаквания. Денят е подходящ за почивка, размисъл и подготовка за следващите стъпки. Следобедът носи усещане за стабилност и увереност. Вечерта е добра за тишина, уют и възстановяване на енергията.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Ентусиазмът и доброто настроение ще бъдат Ваши верни спътници през по-голямата част от деня. Ще привличате хората с откритото си поведение и способността да вдъхновявате околните. Възможно е обаче да идеализирате определена ситуация или човек повече от необходимото. Следобедът ще внесе повече реалистичност и увереност в преценките Ви. Вечерта е чудесна за приятелски срещи и споделени преживявания.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Усещането за стабилност ще бъде особено важно за Вас днес. Денят е подходящ за подреждане на приоритетите и за решения, които имат дългосрочно значение. Възможно е да се появи известна неяснота около тема, свързана с лични желания или очаквания. Следобедът ще Ви помогне да погледнете по-практично на ситуацията. Вечерта носи спокойствие и удовлетворение от добре свършеното.
Везни (24.09 - 23.10)
Любопитството към нови идеи и хора ще направи деня интересен и разнообразен. Възможно е да чуете информация, която първоначално да Ви обърка или да събуди съмнения. Не бързайте да реагирате, преди да разполагате с всички факти. Следобедът е благоприятен за срещи, кратки пътувания и изясняване на недоразумения. Вечерта носи хармония и добро настроение.
Дева (24.08 - 23.09)
Домът и близките хора ще бъдат по-важни от обичайното през този ден. Ще се чувствате добре, когато около Вас има спокойствие, ред и предвидимост. Възможно е да се наложи да внесете повече яснота по въпрос, който напоследък е оставал на заден план. Следобедът ще помогне за намиране на разумни решения и възстановяване на хармонията. Вечерта носи уют и приятно усещане за сигурност.
Лъв (24.07 - 23.08)
Доброто настроение ще Ви помага да преодолявате по-лесно дребните затруднения на деня. Възможно е някоя идея или мечта да изглежда много примамлива, но да има нужда от по-реалистична оценка. Денят е чудесен за творчество, романтика и занимания, които Ви носят радост. Следобедът носи повече стабилност и приятно усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за красиви моменти и споделени емоции.
Рак (22.06 - 23.07)
Някои ежедневни задачи ще изискват повече внимание и концентрация. Възможно е да се почувствате раздвоени между това, което искате да направите, и това, което реално е необходимо в момента. Денят е подходящ за спокойна работа, грижа за здравето и подреждане на важни ангажименти. Следобедът ще донесе усещане за ред и по-добра организация. Вечерта е благоприятна за почивка и възстановяване на силите.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Хората около Вас ще имат важно влияние върху настроението и решенията Ви. Денят е подходящ за сътрудничество, споделяне на идеи и изграждане на нови контакти. Възможно е да получите обещание или предложение, което звучи много привлекателно, но изисква допълнителна проверка. Следобедът ще внесе повече яснота и увереност. Вечерта е добра за близки отношения и приятни срещи.
Телец (21.04 - 21.05)
Спокойствието и вътрешният баланс ще бъдат най-ценните Ви съюзници днес. Някои въпроси може да изискват повече време за изясняване, отколкото бихте искали. Вместо да настоявате за незабавни отговори, оставете събитията да се развият естествено. Денят е подходящ за подреждане на лични приоритети и укрепване на важни отношения. Вечерта носи усещане за сигурност и душевен комфорт.
Овен (21.03 - 20.04)
Енергията на деня ще Ви насърчава да излезете от рутината и да потърсите нови впечатления. Възможно е някоя ситуация да изглежда по-обещаваща, отколкото е в действителност, затова не бързайте с окончателните решения. Денят е благоприятен за срещи, учене и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Следобедът носи повече стабилност и подкрепа от хора, на които имате доверие. Вечерта е чудесна за приятни емоции и вдъхновяващи разговори.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Никой
Да стъпва все така грациозно.
07:48 04.03.2025
2 Нашийник
07:53 04.03.2025
3 Фотошоп
07:53 04.03.2025
4 Този коментар е премахнат от модератор.
5 Весо
08:05 04.03.2025
6 Гунчо
Коментиран от #9, #10
08:07 04.03.2025
7 ннннннннн
08:07 04.03.2025
8 Мичето
08:09 04.03.2025
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 Какво
До коментар #6 от "Гунчо":
Искаш да кажеш с това , че е на 47 ? Това е страхотна възраст за жените !Коментиран от #13, #16
08:13 04.03.2025
11 Кой
08:16 04.03.2025
12 на село
08:16 04.03.2025
13 Евгени от Алфапласт
До коментар #10 от "Какво":
Така е. Вдовицата на тая възраст беше страхотните 85 кила. Сега на 53 г. е страхотните 92.Коментиран от #15
08:17 04.03.2025
14 нанана
08:21 04.03.2025
15 Пич
До коментар #13 от "Евгени от Алфапласт":
Ама лабаво го раздаваш ! Купувай и повече кюфтета , ако нямаш 100 кила жена до тебе , никаква жена нямаш !!!08:25 04.03.2025
16 Гунчо
До коментар #10 от "Какво":
На 47 лицето на жената дори с много грим и пластични операции не изглежда така, както това на снимката. Играно е с фоторедактори.Коментиран от #17, #22
08:27 04.03.2025
17 А ти
До коментар #16 от "Гунчо":
Да не останеш вечно млад бе ?! Много е нелепо ако си на петдесетина , да се покажеш с някоя ученичка не 18 ! Сигурно ще е защото много те обича.....аха.....Коментиран от #19
08:36 04.03.2025
18 Опссс
08:37 04.03.2025
19 Гунчо
До коментар #17 от "А ти":
Този въпрос трябва да зададеш на фотошопната жена от снимката, не на мен.Коментиран от #20
08:40 04.03.2025
20 Ама
До коментар #19 от "Гунчо":
Много нефелно се опитваш да се измъкнеш ! Ти виждал ли си колко красиви жени има на тези години , без никакъв Фотошоп ?!08:59 04.03.2025
21 В.В.П.
09:07 04.03.2025
22 Графинята
До коментар #16 от "Гунчо":
На 47 съм и дори нямам бръчица около очите. Някои просто сме си младолики по ген. And I look Young 😁 Dre, Ayeee! Natural.Коментиран от #23
09:07 04.03.2025
23 Зарежи
До коментар #22 от "Графинята":
Ги смотаняците ! Повечето мъже са предимно глупаци , за съжаление !!!09:14 04.03.2025
24 ха ха Хо
09:17 04.03.2025
25 Клиент
09:38 04.03.2025
26 Гост
09:40 04.03.2025
27 Табуретка
Коментиран от #31
09:45 04.03.2025
28 Каквато-такава!
10:30 04.03.2025
29 Този коментар е премахнат от модератор.
30 Яяяяя
16:36 04.03.2025
31 смк
До коментар #27 от "Табуретка":
Всъщност тя си изглежда доста висока дори като се снима до други хора19:37 08.03.2025