Майли Сайръс позира напълно гола за корицата на предстоящия брой на списание Perfect, разкривайки нова страна от себе си пред публиката. 32-годишната звезда засне провокативната фотосесия, като застава пред обектива напълно без дрехи, прикривайки тялото си само с една ръка и внимателно композирана снимка.
Официалното издание на броя предстои да излезе, но Perfect вече публикува откъси от интервюто с изпълнителката в социалните мрежи. В него Майли признава, че дори и без дрехи, усеща сила и контрол върху себе си. „Дори когато не нося нищо, пак има усещане за власт в това“, коментира Сайръс, която наскоро се появи и по бельо в музикално видео с Наоми Кембъл.
Новият брой на списанието ще излезе с три корици с Майли Сайръс. На една от тях тя носи рокля от филма „Мария-Антоанета“ на София Копола (2005), комбинирана с модерни маратонки и пера на главата, придаващи съвременен привкус на класическия стил. „Чувствам, че сега съм в такъв период – всичко тече леко и хармонично, няма конфликт между мен и дрехите ми. Все едно те са моя втора кожа. Не ме засенчват, не усещам, че дрехите ме носят“, казва певицата по повод визията си.
Третата корица е по-интимна, като Сайръс позира със стегната фигура, прибрана коса и бюстие с копринени панделки. В разговора тя обръща внимание на силата на модата, споменавайки бляскавата рокля на Боб Маки, с която се появи на миналогодишните награди „Грами“. „На такова високоинтензивно събитие като ‘Грами’, когато има много напрежение, знам, че тази рокля говори преди мен. Използвам я почти като партньор на сцената“, споделя тя.
Майли Сайръс спечели две награди „Грами“ миналата година – за Запис на годината и Най-добро поп соло изпълнение, и двете за хита „Flowers“. Преди да се превърне в глобална суперзвезда, тя започва кариерата си в шоуто „Хана Монтана“ на Disney, където влиза в ролята на тийнейджърка, която води двоен живот. Сериалът, излъчен за първи път през 2006 г., ще отбележи 20-годишнина през следващата година.
Певицата сподели, че планира нещо специално по случай юбилея: „Скоро ще е 20-годишнината на ‘Хана Монтана’! През март! Искам да направя нещо наистина специално, защото това беше началото на всичко, което съм днес“, заяви Майли в ефира на SiriusXM’s TikTok Radio. „Без ‘Хана’ нямаше да съществува тази версия на мен. Започнах като герой, за който мислех, че никога няма да се освободя, а сега, когато вляза някъде, хората го приемат като носталгия, нещо от детството им. Интегрирана съм в живота на много хора, почти като самия персонаж, така че се вълнувам да отпразнувам този юбилей.“
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Е тая пък
15:06 05.08.2025
2 Ивелин Михайлов
15:13 05.08.2025
3 смешарки
дет не показваш
15:20 05.08.2025
4 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
- Как намираш гърдите ми?
Фотографа:
- Трудно!
15:20 05.08.2025
5 Пич
15:40 05.08.2025
6 Ужас
17:06 05.08.2025