Поредните разочарования за националния отбор по футбол на България са факт. Домакинска загуба от Черна гора и равенство срещу Молдова – тим, който до сега сме побеждавали винаги.
Кой ще поеме отговорност?
Изобщо трябва ли някой да поема отговорност?
От години футболната ни генерация е прекалено ниско ниво. Няма ги вече играчите във водещите първенство – нещо с което сме се примирили отдавна.
Какви са възможностите тогава пред националния ни тим? -Може би сплотен състав, в който всеки ще играе с „две сърца” за своя съотборник?
Само това ли остава за представителния ни тим?
Когато се направи обзор – едно нещо излиза на преден план и то не е решение, а заключение: ВЪПРОСИТЕ СА МНОГО!
Въпроси! А отговори???
Има ли отговори националният селекционер Александър Димитров?
А има ли капацитета да бъде треньор на националния представителен отбор на България?
Има ли визитка?
Има ли протекции?
Има ли бъдеще ?
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Въгларово
Този бивш треньор на банкенския пожарникар ,на световния колос Конелиано,на Индонезия,Полинезия и всяка друга лезия,да си подава оставката и при бистришките тигри!
22:24 05.06.2026
2 Иван
22:24 05.06.2026
3 Корта се тресе ..
Коментиран от #11
22:34 05.06.2026
4 Играчите са
22:45 05.06.2026
5 Инженер
23:09 05.06.2026
6 Вижте за какви
00:51 06.06.2026
7 Въпрос
00:56 06.06.2026
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 Някои
07:12 06.06.2026
10 Зрител
07:45 06.06.2026
11 Любопитен
До коментар #3 от "Корта се тресе ..":
За кой русофил става въпрос - за онзи, който се целува и прегръща с Урсула ли, или за онзи, който ни вкара в ЕС, Шенген и Еврозоната и прие еврото, за този русофил ли става въпрос?Иначе е ясно, че за състоянието на българския футбол е виновен Путин, няма как друг да е:)
09:23 06.06.2026