ФАКТИ публикува мнения с широк спектър от гледни точки, за да насърчава конструктивни дебати.
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Румен Янев
Коментиран от #4
18:47 04.06.2015
2 Румен Янев
Коментиран от #6
19:21 04.06.2015
3 Петър
20:53 04.06.2015
4 GAP
До коментар #1 от "Румен Янев":
1 юли ама коя година на 2019 може би ще е готова :Д хаха21:08 04.06.2015
5 ааа
01:17 05.06.2015
6 mediator37
До коментар #2 от "Румен Янев":
"Спасявай се поединично!" е русенски казармен лаф.От 1990г. сме заподскачали и лаем по митинги и блокади. Измамиха ни . И какво ни остава ?
05:46 05.06.2015
7 чичо Манчо
06:28 05.06.2015
8 ккк
08:19 05.06.2015
9 Агонцев
Така че всичко което не е кебапчета или биричка за мене няма смисъл. Със тези 100 милиона могат да се купят 30 милона бири и 65 милиона кебапчета, това прави по 5 бири и 6 кебапчета на човек !!
Коментиран от #10
12:50 05.06.2015
10 Монго
До коментар #9 от "Агонцев":
Да живее купона15:44 16.06.2015