Левски преговаря за Бала при оферта над 3 милиона евро

28 Март, 2026 15:40 629 1

  • бала-
  • левски-
  • договор-
  • трансфер

Бразилецът е голмайстор на „сините“

Левски преговаря за Бала при оферта над 3 милиона евро - 1
Снимка: БГНЕС

Левски няма намерение да разглежда оферти под 3 милиона евро за своя водещ реализатор Евертон Бала. Бразилецът прави силен сезон, като с 15 гола е не само голмайстор на „сините“, но и води при реализаторите в efbet Лига, допринасяйки значително за лидерската позиция на тима, съобщава „Мач Телеграф“.

Силните му изяви вече привличат вниманието на агенти и клубове от Европа, като има опити за контакт с играча с цел евентуален трансфер през лятото. На този етап обаче Бала отказва да води разговори, тъй като е фокусиран върху предстоящите решаващи мачове в първенството.

Договорът на офанзивния футболист с Левски е до лятото на следващата година, което поставя клуба в ситуация да търси удължаване на контракта му. Въпреки че преди година бе близо до напускане, след като игра под наем, „сините“ активираха откупната му клауза, а впоследствие той се утвърди като ключова фигура в отбора.

При евентуални оферти през лятото от „Герена“ ще разглеждат само предложения, които отговарят на поставената минимална цена от 3 милиона евро.


Поставете оценка:
Оценка 5 от 3 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 А ПРЕДИ година и нещо

    0 0 Отговор
    Танас и ВЕЛАСКАС искаха да го гонят некадърник го изкараха и търка пейката година. Но той ще си тръгне без пари защото договора му изтича. И ще им го за тормоза върне.