• химки-
  • гол

Българинът се разписа още в 3-ата минута срещу Химки

Георги Миланов с пореден силен мач - 1

Българският национал Георги Миланов изигра нов силен мач за ЦСКА (Москва) и отбеляза гол в контролата срещу Химки, играна стадион "Октябър" в Москва. Родният национал се разписа още в третата минута след пас на Бибрас Натхо. Сам срещу вратаря Миланов копна топката над стража и я прати в мрежата.

Миланов започна в титулярната единадесеторка и игра само през първата част, а на негово място се появи Дмитрий Ефремов. Муса направи резултата 2:0 в 5-ата минута. През втората част Химки намали резултата на 1:2 след гол на Маркосов. Роман Еременко (58) и Вернблум (76) оформиха крайното 4:1 за ЦСКА Москва.

Тимът играе последна контрола на 11 юли срещу Криля Советов, а на 18 юли е домакин на Рубин в първия кръг на руската Премиер лига.