Милан с трети пореден мач без победа в калчото

• милан-
  • калчо-
  • лацио-
  • серия а

Росонерите завършиха наравно с Лацио и се отдалечават от местата, даващи право на участие в европейските клубни турнири

Милан с трети пореден мач без победа в калчото - 1

Отборът на Милан се отдалечи от местата, даващи право на участие в евротурнирите през следващия сезон, записвайки равенство 1:1 срещу Лацио като домакин. Тимът на Синиша Михайлович вече няма победа в три поредни шампионатни мача.

"Римските орли" поведоха рано в резултата, благодарение на Марко Пароло, който бе точен с глава в 9-ата минута. Все пак Милан се окопити бързо и успя да изравни след само шест минути чрез Карлос Бака.

Лацио остана с човек по-малко малко преди края на срещата, когато втори жълт картон получи Сенад Лулич.

Милан е шести с 49 точки. Задачата за класиране в Европа става все по-сложна за "росонерите", тъй като пред тях са Интер и Фиорентина, с по 55 всеки. Лацио е осми с 42 пункта.