Отбелязаха два гола на ЦСКА във "В" група

• дузпа

Въпреки това "червените" победиха с 5:2 Рилски спортист

Отбелязаха два гола на ЦСКА във "В" група - 1
Снимка: БТА

ЦСКА успя да постигне успех с 5:2 над Рилски спортист в среща от 25-ия кръг на Югозападната "В" група, която се игра на "Българска армия". Въпреки, че Христо Янев реши да даде почивка на някои от играчите заради полуфинала за Купата на България с Берое, то домакините отново се представиха на отлично ниво.

Изненадата в този мач е, че досега нито един тим не бе вкарвал два гола на "червените". Аясс, Грънчов, Головодов, Галчев и Александър Александров вкараха попаденията за домакините в 8-ата, 10-ата, 23-ата, 56-ата и 79-ата минути.

За гостите точни бяха Ловков в 36-ата и Киров в 78-ата минута от дузпа.