Божинов с нов гол в Китай, но той не стигна

• бейжинг рене

Мейджоу Хака падна от Бейжинг Рене с 1:2

Божинов с нов гол в Китай, но той не стигна - 1
Снимка: facebook

Българският нападател Валери Божинов отново показа добра игра и реализира гол за Мейджоу Хака. Той обаче не бе достатъчен и тимът загуби с 1:2 гостуването си на Бейжинг Рене.

Божинов се разписа за Мейджоу Хака в 57-ата минута с прехвърляш удар. Бившият играч на Левски и Ювентус бе изведен зад защитата, след което с десния крак прехвърли вратаря на домакините. С два гола в последните 6 минути домакините стигнаха до обрат и успех.

Мейджоу Хака се намира на 12-о място с 4 точки, докато днешният победител е на трета позиция с 11 точки.

Божинов вече има два гола в първенството на сметката си след пет изиграни кръга.