19 Декември, 2017 11:57 13 473 20

Нова надежда за феновете на Шумахер

  • шумахер-
  • фенове-
  • надежда-
  • дъщеря-
  • здраве

"Бъди силен! Продължавай да се бориш, шампионе", пишат в социалните мрежи

Фенове на легендата във Формула 1 Михаел Шумахер се активизираха и се помолиха за коледно чудо след изказване на дъщеря му.

Джина-Мария се появи на спортно събитиe през уикенда, за да получи награда за постиженията си в конната езда, а в словото си след това каза - Искам да благодаря на родителите си, които всеки ден ме даряват с любовта си.

Именно това, че говори за двамата (Михаел и майка й Корина) вдъхна надежда на феновете на пилота, че той е добре и ще оцелее, след като си удари главата преди 4 години и получи усложнения след това.

"Бъди силен! Продължавай да се бориш, шампионе! Михаел, нека силата бъде с теб" и много подобни публикации заляха социалните мрежи на фона на оскъдната информация за здравето на Шумахер, особени в последните две години.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Сталин

    21 3 Отговор
    Само мъчат човека държат го на машини .Вярно голяма гавра на съдбата да караш с 300 и нагоре и накрая да паднеш от ски .

    Коментиран от #3

  • 2 Plovdiv

    15 2 Отговор
    Постоянно се сещам за песента "ОNЕ" на Металика, която е абсолютно релевантна в случая....
  • 3 гост

    9 0 Отговор

    До коментар #1 от "Сталин":

    Да катастрофираш с 300км/ч и най-серозната му контузия е била счупен крак. Спекулират, че стойката за Го-про камерата е отговорна за сериозното му нараняване, обикновенна каска не би нанесла толкова сериозни щети, но стойката е фокусирала силата на много малка площ и така ударът и вредите са били много силни.
  • 4 Бай Пешо

    22 4 Отговор
    А ти какво предлагаш на роднините му? Да дръпнат шалтера ли? Ти би ли го направил за твое дете или друг близък?
  • 5 Грую

    16 3 Отговор
    Дето викат 'ората "Големите плувци на плиткото се давят", а пък сега има парици човекът "мъчат" го да живее. Иначе в Булгаристан що беден народ се е затрил, защото няма пари да се лекува!
  • 6 ГОСТ

    14 0 Отговор
    все пак сме биологични и смъртни..... дане забравяме това...
  • 7 555

    13 8 Отговор
    Господа се гаври с хората как си иска
  • 8 Данесъмлуд

    9 4 Отговор
    Да, ските са най-опасния спорт с повече инциденти, дори от конната езда и моторите. Трябва да съм си изпил акъла за да се кача на ски. По добре да карам мотоциклет със завързани очи. По-безопасно е. Шумахер поредното живо доказателство за това.

    Коментиран от #17

  • 9 НЕразбирач

    6 6 Отговор
    Шуми! Ти си най-добрия! Покажи го още само веднъж!

    П.С: И ако пак стъпиш във Франция, на ски или каквото и да е - лично ще те наритам!

    Коментиран от #12

  • 10 Конспиратор

    6 3 Отговор
    Сигурно е имал някакъв договор за хонорари, които се изплащат докато е жив....
  • 11 Димитрова Анджелика

    8 2 Отговор
    Дръж се !!! ШАМПИОНЕ !!!
  • 12 Vasik Atanasova

    12 25 Отговор

    До коментар #9 от "НЕразбирач":

    НАЙ ДОБРИЯ И ИСТИНСКИ МЪЖ Е АЕРТОН СЕНА ДА СИЛВА
    ТОЗИ Е МИШКА

    Коментиран от #14, #15, #16

  • 13 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 14 Гост

    4 9 Отговор

    До коментар #12 от "Vasik Atanasova":

    Така е.Ако Сена беше жив тоя щеше да му мие колата.
  • 15 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 16 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 17 Н2н

    0 0 Отговор

    До коментар #8 от "Данесъмлуд":

    Не си прав ,друже !
    Всичко е опасно ,когато се излиза от "рамките" !
  • 18 Някой

    3 0 Отговор
    Човек трябва да знае кога да се спре,но в случая Бог му каза кога...
  • 19 Костов

    0 1 Отговор
    Отдавна щеше да е напълно здрав но алчните доктори са навсякъде милиони прибират от застраховка му и затова го държат да не оздравее напълно да лапат пари през цялато това време а не е никак малко 4 г.
  • 20 Този коментар е премахнат от модератор.