• победа

"Нерадзурите" взеха трите точки от Беневенто

Интер с очаквана победа над аутсайдер - 1
Снимки: АР/БТА

Интер спечели с 2:0 домакинството си на Беневенто от 26-ия кръг на Серия "А". Публиката на "Джузепе Меаца" в Милано трябваше да чака до 66-ата минута, когато "нерадзурите" най-после съумяха да вкарат гол на аутсайдера в първенството.

Точен за 1:0 беше защитникът Милан Скриняр, който се разписа с глава след центриране от ъглов удар. Три минути по-късно Андреа Ранокия удвои резултата и успокои домакините.

Благодарение на успеха Интер се върна на победния път, след като преди седмица падна с 0:2 от Дженоа.