• равенство-
  • перишич-
  • врей

"Нерадзурите" завършиха 2:2 с Торино

Интер се издъни във втори пореден мач от италианската Серия „А“, след като изтърва два гола аванс и завърши 2:2 у дома с Торино. На старта на сезона „нерадзурите“ паднаха с 0:1 при визитата си на Сасуоло. Срещу „биковете“ играчите на Лучано Спалети изиграха много силно първо полувреме, в което взеха страхотен аванс с голове на Иван Перишич (6) след пас на Мауро Икарди и Стефан де Врей (32) след асистенция на Политано.

След почивката обаче „нерадзурите“ намалиха оборотите и се сгромолясаха. Андреа Белоти (55) намали след подаване на Яго Фалке, а Соулио Мейте (68) донесе точката на гостите.

Интер опита всичко по силите си да стигне до успеха, но нямаше късмет пред противниковата врата и остава само с точка след първите два кръга. Торино също спечели първата си точка след загубата у дома от Рома с 0:1 на старта.