Втора победа за Ивет Лалова в Испания

Българската лекоатлетка спечели спринта на 200 метра

Публикувана: 27 Май, 2019 11:27
6 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1077

Ивет Лалова-Колио спечели спринта на 200 метра за жени в Кастейон, част от европейската клубна купа по лека атлетика.

35-годишната българка, която се състезава за турския отбор "Енка", завърши финала за 23.10 секунди.

Втора зад Лалова остана италианката Киара Герарди, която завърши състезанието с време 23.55 секунди. Трета с две стотни пасив се класира датчанката Ида Катрин Карстофт.

Това е втора победа за българката в рамките на два дни, след като в събота тя спечели спринта и на 100 метра с време от 11.28 секунди.