• висша лига

Саутхемптън и Кристъл Палас не се победиха (ВИДЕО)

Астън Вила на колене пред Уотфорд (ВИДЕО) - 1
Снимка: Twitter

Отборът на Астън Вила загуби гостуването си на Уотфорд, в двубой от 20-ия кръг на английската Висша лига. Домакините се наложиха с 3:0.

В герой за своя тим се превърна Трой Дийни, който реализира две от попаденията в срещата.

Той бе единствен голмайстор за първата част, разписвайки се 3 минути преди почивката. Лидерът на тима вкара от близка дистанция, въпреки че бе зорко следен от двама бранители, а пред него вече се бе изпречил и вратарят на опонента.

След по-малко от час игра Адриан Мариапа получи червен картон и остави домакините с човек по-малко на терена.

Изненадващо обаче това не повлия на представянето на състава. Напротив - амбицира допълнително отбора, който стигна до нови две попадения. Първото бе реализирано от Дийни, разписал се от дузпа след 67 минути игра. Исмаила Сар подпечата победата на Уотфорд след 71 минути игра, отбелязвайки за "класиката" - 3:0.

Уотфорд остава на предпоследно място, но вече има две победи и равенство в последните си 3 мача, с които загатва, че няма да се даде без бой до края на сезона. Вила остава под номер 18.

В друга среща от кръга Саутхемптън и Кристъл Палас не се победиха, завършвайки наравно - 1:1. Томкинс вкара за 0:1 след 50 минути игра. 16 минути преди последния съдийски сигнал Дани Ингс вкара поредния си гол за сезона, оформяйки крайното 1:1. Палас е под номер 9, а "светците" са едва 15-и в класирането.