"Мореплавателите" спечелиха с 4:1

Публикувана: 6 Септември, 2020 10:17
1 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1649
Оценка 5 от 2 гласа.

Португалия се справи и без Кристиано Роналдо и разнищи Хърватия с 4:1 в мач от Лигата на нациите. Двубоят бе от Група А и се играе на "До Драгао".

Головете за настоящия европейски шампион вкараха Жоао Кансело в 41-ата минута, Диого Жота 13 минути след почивката и Жоао Феликс в 70-ата минути. Кансело напредна много добре по десния фланг, влезе към наказателното поле и с левия си крак препарира вратаря на хърватите. Жота пък се възползва от чудесно извеждащо подаване на Рафаел Герейро и реализира второто попадение. Бернардо Силво пък пусна към Феликс в 70-ата минута и с чудесен удар от дъгата на наказателното поле той подсигури успеха на португалците. В края Петкович вкара след извеждащ пас на Ребич. В продължението Андре Силва оформи крайното 4:1 след като засече центриране от корнер.

Голямата звезда Кристиано Роналдо изгледа мача от трибуните. По-рано стана ясно, че асът на Ювентус има инфекция, след като е бил ужилен от оса.