Интер крачи към Скудетото с пестелива победа (ВИДЕО)

• интер-
  • верона-
  • серия а-

Интер крачи към Скудетото с пестелива победа (ВИДЕО) - 1

Интер записа пестелива победа в мач от 33-ия кръг на Серия А. Лидерите в класирането се наложиха с 1:0 у дома зад Верона.

По този начин "нерадзурите" са на върха със 79 точки, докато вторият Милан е с мач по-малко и с актив от 66 точки.

Единственото попадение стана дело на Матео Дармиан, който се разписа в 76-ата минута след взаимодействие с Хакими.

Верона стоеше доста добре на терена и играчите създадоха куп положения пред вратата на Ханданович, но стражът се справи и не допусна гол в мрежата си.

След този мач Верона е на 10-ата позиция с 41 пункта.