ЦСКА 1948 надигра тим от Северна Македония в контрола

"Червените" спечелиха срещу Македония Гьорче Петров с 2:1

Публикувана: 18 Юли, 2021 09:58
1 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 760

ЦСКА 1948 победи с 2:1 Македония Гьорче Петров в последната си контрола преди старта на Еfbet Лига. Срещата с четвъртия в Северна Македония се игра в Банско.

"Червените" поведоха в 41-ата минута с гол на защитника Димитър Пиргов, който беше най-съобразителен след разбъркване пред вратата на гостите.

В средата на второто полувреме обаче северномакедонците изравниха чрез бразилеца Фернандо Аугусто.

В последните минути ЦСКА 1948 получи правото да изпълни дузпа. Зад топката застана Георги Русев, който с изпълнение в стил "Паненка" донесе победата на отбора си.