19 Февруари, 2013 19:19 937 0

Рейна: Няма да ходя в Барселона

  • рейна-
  • барселона-
  • валдес-
  • ливърпул
Рейна: Няма да ходя в Барселона - 1
Снимка: ЕПА/БГНЕС

 

Пепе Рейна е щастлив в Ливърпул и не смята да се връща в тима на Барселона, обяви самият испански страж на мърсисайдци. Рейна, който е юноша на каталунците, обяви, че няма да сменя на "Ноу Камп" напускащия през лятото Виктор Валдес и допълни: "Всички публикации за мое преминаване в Барса са просто спекулации. Имам си договор с Ливърпул и съм много щастлив тук", сподели 20-годишният вратар в интервю за "Radio Marca".

Рейна, освен това, подкрепи своя колега Валдес, заявявайки: "Сигурен съм, че Виктор Валдес си има причини да реши да напусне Барселона. Аз го уважавам. Той е мой съотборник и приятел. Виктор ще си тръгне от Барса с високо вдигната глава, тъй като даде всичко от себе си за отбора".

 


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА