5 Декември, 2021 19:27 1 227 4

Впечатляваща "синя" серия: Вече в пет мача Левски не е допуснал гол

• левски-
  • николай михайлов

Така вратарят на тима Николай Михайлов има около 500 минути, в които той е запазил "сухи" мрежи

Впечатляваща "синя" серия: Вече в пет мача Левски не е допуснал гол - 1

С вчерашната победа над Ботев (Пловдив), Левски продължи успешна серия. Вече в пет мача "сините" не са допускали гол.

Така вратарят на тима Николай Михайлов има около 500 минути, в които той е запазил "сухи" мрежи. В това число е второто полувреме на мача с Черно море, загубен с 0:1.

От началото на полусезона столичния гранд има 21 допуснати попадения, толкова са и отбелязаните. Капитанът на тима се представя убедително и се отличава с решаващи намеси.

Наскоро Михайлов призна в интервю, че има оферти за транфсер, но към момента вниманието му изобщо не е насочено към изхода на "Герена".

Резервен вратар на тима е Пламен Андреев, който беше титуляр през цялата лятна подготовка. Талантът от школата е титуляр в мачовете за Купата на България и Станимир Стоилов увери, че ще залага на него във всички мачове от турнира, дори и при достигането до финала.