29 Април, 2022 17:47 2 026 2

24 часа по-късно БФС отново смени датата за финала в Купата на България

  • бфс-
  • купа на българия-
  • левски-
  • цска

Само до преди ден бе взето официално решение, което вече не е в сила

24 часа по-късно БФС отново смени датата за финала в Купата на България - 1
Снимка: БГНЕС

Ръководството на Българския футболен съюз забърка нов скандал около финала за Купата на България, като само в рамките на 24 часа си промени на два пъти решението за датата и часа на провеждането на мача между Левски и ЦСКА.

Последната информация е, че „Вечното дерби“ ще се играе на 15 май (неделя) от 17:00 часа, а не на 11 май (сряда) от 19:00 часа.

Аргументът на управляващите е, че е постъпила информация от СДВР, че през въпросната сряда ще има протести в столицата, които допълнително биха блокирали движението в центъра на града, ако се създаде специална организация за всяко едно от събитията, включително и въпросният мач.

По-рано страши-треньорът на „сините“ - Станимир Стоилов, обяви, че единствените приемливи дати за срещата са 11 и 14 май.


Поставете оценка:
Оценка 5 от 1 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Дар от БОГ

    3 0 Отговор
    Драги хора трябва да ми върните силите и да ме съживите !
    За добро ще бъде!
  • 2 Горан Орлинов

    5 1 Отговор
    Ако от лъжите поникваха коси, Борислав Михайлов ще е Фейлани...