Краев се разписа при първа победа на Уелингтън в австралийския футболен елит

• божидар-
  • краев-
  • австралия

Националът оформи крайния резултат четвърт час преди края с втория си гол в елита за сезона

Краев се разписа при първа победа на Уелингтън в австралийския футболен елит - 1
Снимка: Официална страница на Божидар Краев в Инстаграм

Българският нападател Божидар Краев се разписа при успеха на Уелингтън с 4:1 над гостуващия Макартър в среща от петия кръг на австралийското футболно първенство.

Краев оформи крайния резултат четвърт час преди края с втория си гол в елита за сезона, след като отблизо засече на празна врата подаване по тревата от дясно на Дейвид Бол.

Уелингтън постигна първа победа за сезона в шампионата и с актив от 6 точки заема шестото място. Лидер е Мелбърн Сити с 13 точки.