• локо софия-
  • черноморец
Маркиньос донесе трите точки за Локо София - 1
БГНЕС

Отборът на Локомотив София победи Черноморец с 2:1 в мач от 4-ия кръг на "А" група. Срещата бе дебютна за новия треньор на "червено-черните" Стефан Генов.

В 18-ата  минута Лъчезар Балтанов откри резултата от бялата точка, след игра с ръка на Румен Трифонов.

Две минути преди края на първото полувреме Маркиньос се разписа от пряк свободен удар, а в добавеното време на срещата отново прониза противниковата врата, като по този начин донесе трите точки за "железничарите".

По време на двубоя, вратарят на Локо София Валентин Галев получи сериозен удар в главата, но се размина само с лека травма.

Във временното класиране Локомотив София е на 10-то място с 4 точки,  а Черноморец на 11-то с точка по-малко.