• българия-

Нито един жълт или червен картон в двубоя

Изненадващи данни за Унгария - България - 1
Снимка: БГНЕС/ЕРА

Унгария разгроми България с 3:0 в мач от квалификациите за Евро 2024 по футбол. Домакините вкараха 3 гола до почивката на срещата на "Пушкаш Арена".

Нашите национали изглеждаха трагично във футболно естество през първите 45 минути на мача в Будапеща.

Много любопитна статистика пък излезе след срещата. Двубоят завърши без да бъде показан нито един картон, сочи статистиката на УЕФА.

Изключително рядко важен футболен мач при мъжете завършва без показан картон.

Може да се стигне до извод, че срещата е била много джентълменска. Неприятно твърдение обаче би било, че и двата тима са усетили протоколен характер на двубоя предвид ранния домакински гол и последвалите още 2 безответни попадения до полувремето.