Фенове нахлуха на терена - пострада човек на Берое! (ВИДЕО)

• берое-
  • фенове-
  • пирин благоеград-

Срещата под Аязмото завърши при резултат 1:1, а изравнителното попадение за гостите дойде в 99-ата минута от дузпа

Фенове нахлуха на терена - пострада човек на Берое! (ВИДЕО) - 1

На неприятни сцени станаха свидетели зрителите след последния съдийски сигнал на мача между отборите на Берое и Пирин Благоевград. Срещата под Аязмото завърши при резултат 1:1, а изравнителното попадение за гостите дойде в 99-ата минута от дузпа.

Развитието на двубоя изнерви феновете на домакините, които нахлуха на терена, а при ексцесиите пострада човек от щаба на домакините.

Впоследствие реферите на срещата Кристиян Колев, Никифор Велков и Мартин Мачев бяха замеряни с бутилки на прибиране към тунела.