България помете домакина на Европейското, играем полуфинал с Испания

• спорт-
  • черна гора-
  • европейско първенство по волейбол-
  • испания

Нашите спечелиха още една победа, този път срещу домакина Черна гора в Подгорица - 3:0 гейма (25:16, 25:12, 25:12)

България помете домакина на Европейското, играем полуфинал с Испания - 1

Националният отбор на България по волейбол за мъже под 17 години продължава да е №1 на европейското първенство. Нашите спечелиха още една победа, този път срещу домакина Черна гора в Подгорица - 3:0 гейма (25:16, 25:12, 25:12).

"Лъвчетата" влизат във финалната четворка като най-добрия тим от двете групи.

В нито един от геймовете черногорците не успяха да затруднят талантите ни. В първата част България спечели с 25:17. Втората беше още по-убедителна – успех с 25:12.

Третият гейм беше също така доминиращ от наша гледна точка. Приключихме мача с 25:12.

Утре нашите завършват груповата фаза с двубой срещу Гърция. Той обаче не може да промени факта, че ще завършим на първо място в групата. В нея България постигна 6 победи и загуби само един гейм. На второ място остана Белгия.

На полуфинал "лъвчетата", водени от селекционера Десислава Величкова, ще играят срещу Испания.