• реми-
  • купа на българия

Вечното дерби завърши със скучно реми

ЦСКА и Левски оставиха развръзката за реванша - 1
ЦСКА и Левски завършиха 0:0 в равностойна първа 1/8-финална среща от турнира за Купата на България, която се игра на националния стадион "Васил Левски". Левски бе близо до откриване на резултата след половин час игра, когато Мирослав Иванов нацели гредата след пряк свободен удар.

Малко преди това Вальо Илиев вкара топката във вратата на противника, но попадението правилно бе отменено заради засада. След почивката Гари Родригес пропусна чудесна възможност, останал очи в очи срещу Черни. Четвърт част преди края на мача вратарят на "сините" Пламен Илиев спаси удар с глава на Апостол Попов.