• рамос

Мадричани се добраха до 2:2 с Осасуна

Реал с грешна стъпка в Примера - 1
Снимка: ЕПА/БГНЕС
Реал Мадрид направи грешна стъпка в опита си да достигне лидера Барселона след като завърши само наравно 2:2 като гост на Осасуна в мач от 16-я кръг на испанската Примера Дивисион, игран на стадион "Ел Сардар".

Два гола за домакините вкара Ориол Риера през първото полувреме. Две минути преди почивката пък Серхио Рамос бе изгонен за нелеп втори жълт картон.

Въпреки това Иско намали в последната минута на полувремето, а четвърт час преди края и домакините получиха червен картон. Реал веднага се възползва и Пепе вкара изравнителен гол, но за повече нямаше време.

Доста слаб мач за стандартите си направиха звездите Гарет Бейл, Карим Бензема и най-вече Кристиано Роналдо, който пропусна едно златно положение още в началото на мача.

Така в случай че Барселона победи в своя мач от кръга Реал вече ще изостава на 5 точки от каталунците.