• пелузо

Старата госпожа разби Сасуоло с 4:0

Хеттрик за Тевес при победа на Ювентус - 1
Снимка: ЕПА/БГНЕС
С хеттрик на Карлос Тевес Ювентус записа разгромна победа с 4:0 над Сасуоло в мач от 16-я кръг на Сериа А, игран на "Ювентус Стейдиъм".

Аржентинецът откри резултата в 15-та минута с добавка след удар на Артуро Видал. Малко след това Федерико Пелузо вкара втори гол, засичайки с глава центриране отново на Тевес.

Точно преди почивката Тевес направи резултата класически, пресичайки грешен пас назад. През второто полувреме той оформи и своя хеттрик след ниско центриране на Маурисио Исла.

Така "Бианконерите" частично се реваншираха за кошмарното отпадане от Шампионската Лига от Галатасарай през седмицата. Благодарение на победата те се отдалечиха на 6 точки пред втория Рома преди утрешното гостуване на "Вълците" на Милан.