Селекционерът на бразилския национален отбор Луис Фелипе Сколари може да стане треньор на Барселона, съобщават медиите в Испания. Президентът на каталунците Сандро Росел обмисля възможността за смяна на сегашния наставник Херардо Мартино, който в интервю обяви, че не се чувства щастлив с новия си пост.
Аржентинецът пое Барса в началото на сезона, като замени напусналия по здравословни причини Тито Виланова. Тата Мартино може да напусне своя пост още по време на сезона, но назначаването на Сколари може да стане след Мондиал 2014 година в Бразилия.
Преди 18-ия кръг, който ще се изиграе между 4-6 януари 2014 г. Барселона е начело в Примера дивисион като има равен брой точки 46 с Атлетико (Мадрид), но има по-добри показатели. Реал (Мадрид) е трети с 41 точки.
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА