• манчестър юнайтед-
  • висша лига

Последният такъв случай бе през 2014 година

Ман Юнайтед провали феноменална серия на почти 10 години  - 1

Манчестър Юнайтед развали своя невероятна серия след загубата в градското дерби от Манчестър Сити с 1-3 този уикенд.

“Червените дяволи” не бяха губили мач за първенство, в който са спечелили първото полувреме от 143 мача. Последният случай, в който Ман Юнайтед водеше в резултата през първото полувреме, но в последствие загуби срещата бе през вече далечната 2014г., когато след 2-1 на полувремето срещу Лестър Сити загуби срещата с 3-5.

Вчера “червените дяволи” поведоха на “Етихад Стейдиъм” на Манчестър Сити след гол на Маркъс Рашфорд в 8-та минута, но впоследствие “гражданите” отговориха с 3 попадения през втората част и спечелиха дербито.