Ботев Враца с категорична победа над Марек Дупница

• марек дупница-

Приятелската среща се игра в Етрополе

Ботев Враца с категорична победа над Марек Дупница - 1
Снимка: youtube

Ботев Враца триумфира над Марек Дупница с категорично 3:0 в приятелска среща, играна в Етрополе.

Първото полувреме завърши 0:0. Стефан Велев отбеляза гол, който бе отменен от съдията за нарушение на Иван Василев.

През второто полувреме имаше множество пропуски, включително и на Мирослав Маринов и новия ни защитник Стефан Цонков, които бяха близо до попадение.

Даниел Генов откри резултата с точен удар от дузпа, след което Бубакар Траоре удвои преднината ни. Малко преди края, Мартин Ачков изигра прецизен удар с глава след отлично центриране отдясно на Генов.